Yalin internet neden yavaş ?

Bu konuyu okuyanlar

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
merhaba arkadaşlar ben 1 hafta önce yalın 8mb internet bağlattım fakat çok yavaş hız testlerinde 1.70 1.80 hızı geçmiyor ttneti defalarca aradım ve yine defalarca arıza kaydı oluşturdum değişen bi şey yok santrale ise yaklaşık 1 km uzaklıktayım merak ettiğim şu daha önce evde telefon hattı varken yine 8 mb sınırsız bağlatmıştım ve dowload hızım 600kb ila 800kb idi telefon varken daha hızlıydı ttneti armaktan bıktım usandım aradığımda hızımın yavaş olduğunu söylediğimde ya hattımı güncellediklerini söyleyip yada arıza kaydı yapıyorlar ve sorunun giderildiği şeklinde dönüşler alıyorum halbuki sorunum giderilmiyor yine yavaş yine yavaş ben zaten illa 8 mbti görecem diye bi derdim yok onu görmek zaten hayal benim istediğim 5 veya 6 mb görim yeter sorun bendemi ttnettemi anlamadım gitti YARDIMLARINIZA ESİRGEMEYİN LÜTFEN 12 ay tahaddüdlüyüm üstelik iptalde edemem teşekkürler

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Yalın olduğu içindir.. Şaka tabi de hemen [MENTION=113509]TTNETDestek[/MENTION] diyelim yardım alalım..

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Arkadaş kafa bayağı güzelleşmiş benim, başlığı yalın internet neden yalın diye okudum :D

BlackSwords

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş kafa bayağı güzelleşmiş benim, başlığı yalın internet neden yalın diye okudum :D

final haftasıysa olur öyle şeyler :D canını sıkma ,normal olan sensin :D

Bu arada bende yalın internet kullanıyorum hız normal 800-1100 arası

BlackSwords

Asistan
Reaksiyon puanı
0
onun sana ulaşması lazım , gelmezse sen ona git ( Tttnetdestek yazısının üstüne tıkla profil sayfası açılacak orda sola tarafta özel msj gönder var .. )

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Forumda firmanın temsilcisi var ama bu aralar online değil heralde göremiyorum. Gelince/gelirse yardımcı olur.

Onun haricinde bu hesaptan da yardım alabilirsiniz, aynı yere çıkar.
http://twitter.com/#!/ttnetdestek

teşekkürler özel mesaj gönderdim inşallah ilgilenirler bu arada burda yalın kullanan bi benmiyim ?

onun sana ulaşması lazım , gelmezse sen ona git ( Tttnetdestek yazısının üstüne tıkla profil sayfası açılacak orda sola tarafta özel msj gönder var .. )

üstüne tıklanmıyorki No More Results böyle bir yazı çıkıyor gerçi özel mesaj gönderdim ilginiz için teşekkürler

somurgenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum sen uçuyor musun?Megabaytla ,megabiti nasıl olurda karıştırırsın?8 megabit zaten,1.5 megabayt civarında bir şey eder.aylık sınırsıza 60 tl ödüyorsan ,hız testinde 1.5 megabayt falan çok güzel hız.adamlar senin verdiğin paraya göre daha ne hizmeti versinler.

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
dostum sen uçuyor musun?Megabaytla ,megabiti nasıl olurda karıştırırsın?8 megabit zaten,1.5 megabayt civarında bir şey eder.aylık sınırsıza 60 tl ödüyorsan ,hız testinde 1.5 megabayt falan çok güzel hız.adamlar senin verdiğin paraya göre daha ne hizmeti versinler.

1.5 maegabayt değil dostum 1.70 mb

somurgenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum daha ne istiyorsun.adam leech ve debrid nedir bilmez.internet hızım yavaş der.Ha senin soruna gelirsek ,papağan gibi cevap veriyorum ama senin internet benimkinden hızlı yani.bence eleştirme internet sağlayıcını.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
8 bit limitsiz net hattım 2 bit sınırına düşürülmüş benim hiçbir bilgim olmadan müşteri hizmetleri dahil tüm yollardan şikayetimi dile getirdim güncelleme vesaire yapılıyor sonuç kocaman bir sıfır....yardım ve yardımlar ....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
amk ttnetin ibnler o kadar parayı alıyorlar google yazısını göremiyorum dönüyor boyuna çıldıracam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen bende yalın kullanıyorum hızım kora dolmamasına ragmen 2 mb civarı arıza kydı bıraktım 10 lıra yada 40 lıra sıkısmıs dedıler resmen gaspçılık bende para felan vermem dedım bakalım nolcak arada bı 8 mb oluyo sonra gene dusuruyolar cok yalancılar ya yok kutuda sorun varmıs kablolarda sorun olabılırmıs alayı gaspcı sozlesme bıtsın dırek terk sızde bırakın ttneti ki adam olsunlar ! himnete gecicem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sözleşmenizin bitmesini beklemenize gerek yok tüketici koruma derneğine başvurun bu durumu çözeceklerdir zaten 2015'te yeni yasa çıkıyor sözleşmeleri hiç bir ek ücret alamadan fes edecek bütün firmalar yani artık haksız kazaç sağlayıp insanları kandırıp kalitesiz hizmet sunamayacaklar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yalın ınternet nedır nasıl bıseydır duz ıntenet le bu yalın ınternet arasındakı fark nedır ?