Max 700-800 TL Bütçe İle Android Telefon Önerisi Lütfen.

Bu konuyu okuyanlar

albyrock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar ;

Başlıkta da belirttiğim gibi 700-800tl bütcem var ve androidli bir telefon arıyorum.

Telefonda oyun oynamayı severim.
Müzik pek dinlemem telefondan.
İnternette gezinirim.

Yani anlıyacağınız internette rahatca gezinebileceğim fiyatına göre iyi , hızlı , bol uygulamaya sahip , bir android telefon arıyorum .

Sizler ne önerirsiniz acaba ? 1 hafta içerisinde almayı düşünüyorum da .

Başta Samsung Galaxy Ace s5830i düşündüm ama 1 2 kişi memnun değilim dedi. Ben de biraz daha araştırmaya karar verdim . Siz ne dersiniz bu telefon hakkında ?

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler .

v0ld3m0rt1s

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Büyük ihtimalle Neo V veya 2. el temiz bir optimus black önerisi alacaksın.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Neo V Tam Aradığın Telefon.

mutahhar

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Düşündüğüm telefonlar arasındaydı . İnternette rahatça gezinebileceğim ve her siteye girebileceğim bir donanıma sahip mi bu telefon ?

bağlantı hızına ve diğer özelliklerine bakınca sanırım evet. ben de almayı düşünüyorum bu telefonu

mutahhar

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
bu soruya ikisini de test etmediğim için cevap veremem ama bu sitede sanırım neo v nin tanıtım videosu vardı. ben de ilk başta neo v almayı düşünüyorum dün forumda bir başlıkta bu telefonu gördüm sanırım bunu alacağım.

http://forum.shiftdelete.net/telefon-tavsiyeleri/257830-samsung-galaxy-wonder-nam-i-diger-galaxy-w.html şu sayfadan sonra pekk emin değilim ama

albyrock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu soruya ikisini de test etmediğim için cevap veremem ama bu sitede sanırım neo v nin tanıtım videosu vardı. ben de ilk başta neo v almayı düşünüyorum dün forumda bir başlıkta bu telefonu gördüm sanırım bunu alacağım.

http://forum.shiftdelete.net/telefo...msung-galaxy-wonder-nam-i-diger-galaxy-w.html şu sayfadan sonra pekk emin değilim ama

Ses sorunu olduğu söylenmiş. Hiç bir oyun donmadan oynanmıyo demişler. Kimse para vermesin ben pişman oldum demişler :) bu durumda hala için rahat mı alırken ?

albyrock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ses sorunu olduğu söylenmiş. Hiç bir oyun donmadan oynanmıyo demişler. Kimse para vermesin ben pişman oldum demişler :) bu durumda hala için rahat mı alırken ?

Özür dilerim alıcam yazdın sandım şu sayfadan sonra emin değilim yazmışsın çok özür dilerim :(

albyrock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonu hala almadım aldığımda yazarım ; Yok mu başka önerisi olan ?