Samsung Galaxy R android 4.0 güncellemesi

Bu konuyu okuyanlar

battles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kardeşim 1 ay önce ikinci el bir Samsung Galaxy R aldı.Galaxy s2'ye çok benziyor.Galaxy s2'me android 4.0 güncellemesi geldi yükledim çok memnunum :) ama Samsung Galaxy R'ye android 4.0 güncellemesi hala gelmedi ne zaman gelecek bilgisi olan var mı ve Samsung neden bu kadar geç güncelleme yapıyor?Teşekkürler.

battles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternette aradım bir şey bulamadım.Varsa link oradan bakabilirim.

battles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy R - ICS Kesin Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Nihayet Samsung'un bazı ülke departmanları elle tutulur bir tarih verdiler.
Resmi kaynaklara göre "Galaxy R Kullanıcıları ICS Güncellemesine Ağustos ayı içerisinde kavuşacak."

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy R - ICS Kesin Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Nihayet Samsung'un bazı ülke departmanları elle tutulur bir tarih verdiler.
Resmi kaynaklara göre "Galaxy R Kullanıcıları ICS Güncellemesine Ağustos ayı içerisinde kavuşacak."
Bu haber doğru mu. Bende Galaxy R sahibiyim (almaz olaydım) güncelleme gelecek mi yani?

battles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu haber doğru mu. Bende Galaxy R sahibiyim (almaz olaydım) güncelleme gelecek mi yani?
Şimdi de 2 hafta içinde ICS 4.1 jelly bean geliyor diyorlar kaynak ta samsung hindistan birimiymiş ama geleceğini sanmıyorum.ICS samsung galaxy s2 ve galaxy R'ye birlikte gelir dediler galaxy S2'ye geldi galaxy R'ye hiçbir şey gelmedi.Samsung galaxy s3,note,s2 telefonlarına güncelleme veriyor.Temmuz sonunda dedi gene gelmedi bu ayda güncelleme gelmese bir daha samsung telefonlarından hiç almam.:mad: Kaynak: http://translate.google.com.tr/tran...cs-for-galaxy-r-gt-i9103-coming-soon/&act=url