Güvenlik yazılımı tercihiniz ücretli mi ücretsiz mi ?

Tercih ettiğiniz güvenlik yazılımı ücretli mi ?

• Kullanılan toplam oy
    75

Bu konuyu okuyanlar

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Güvenlik yazılımı kullanırken ücretsiz olanların yeterli olduğunu mu düşünüyorsunuz yoksa ücretli sürümleri satın kullanmayı mı tercih ediyorsunuz ?

onair

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
7
Avast home sürümü kullanıyorum, tamamen ücretsiz vede memnunum.

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
iş yerinde ClamWin ile Winpooch kullanıyorum ne kadar koruduğu tartışılır ama birbiri ile entegre çalışmaları ve her şeyde soru sorması hoşuma gitti celeron 1.1 makinayı çok feci kasıyolar :S

Evde Kaspersky kullamıyorum ama herkese bullguard internet security Tavsiye ediyorum.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
MSE kullanıyorum yeterlı oluyor

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
her formatta (3haftada1) değişiyor :D ama en güzeli kaspersky pure (crackli :D)

SoLidBurn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
avast free + zemana kullanıyorum. bu arada konu 2008 yılında açılmış :)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
kaspersky şaşmam helede lisanslı ise miss :)

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
bende lisanslı kaspersky kullanıyorum, 2. bir lisansım bile var bu bitince onu kullanacam :D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Windows 8 Metro uygulamalarının açılmasını engellemesine rağmen Kaspersky.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Ücretsizleri tercih ediyorum.. İnternet security programlarının yok yere sistemlere abandığını düşünüyorum.. Bugün bi siteye giriyordum avast bi anda ayaklandı yani avastla korunduğumu hisseettim.. Ücretsizlerden bi antivirüs bi anti malware yeterlidir..

Mesela benim şöyle

Antivirüs: Çeşitli sistemlerde Avira, MSE ve Avast
AntiMalware: IOBit Malware Fighter, Malwarebytes antimalware ve Adwanced system Protector
Firewall niyetinede Winpatrol programını kullanıyorum yani daha doğrusu bu programa kapı bekçisi gireni çıkanı kontrol ediyor diyebiliriz.. Firewall programları kadar değil ama çok severek kullandığım bi program Winpatrol..

Yanii böyle bi kombinasyon yaptınızmı yeterli ağır programlarla sistemi kastırıp durmaya gerek yok..

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Aslında kampanyalarla veya deneme süresi dolana kadar ücretli yazılımları kullanarak 1 yıl bile idare edebilirsiniz.

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Ben Eset Smart Security 5 ve AVG Link Scanner kullanıyorum. Tabi ki dünyanın en mükemmel virüs programını dahi kullanıyor olsam bunların tam anlamıyla beni korumayacağının bilincinde olduğumdan girdiğim sitelere ve indirdiğim şeylere çok dikkat ediyorum. Şimdiye kadar bir sorunum olmadı virüslerle alakalı.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Uzun bir süredir Panda Cloud kullanıyorum.Toplasan 2-3 kere virüs buldu.Çok memnunum sesi soluğu çıkmıyor.:)

Cochineal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 yıllık zemana lisans kampanyasından yararlandım.Bedava kullanıyorum şuan :) Ayrıca mse kullanıyorum.Bilinçli bir kullanıcıyım,ekstra bir güvenlik yazılımına para vermeyi düşünmüyorum :)

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
kullandığım yazılımlar ücretli ama ben para vermiyorum :D bu kadar çok kampanya varken para verilmez zaten :D

Şehzade~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ben MCAFEE kullanıyorum ve çok da mennunum.:)

SoLidBurn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Panda Cloud Pro kullanmaya başladım. 6 kampanyalı olanından..

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Eset Nod32 Antivirus. 50 User + 2 Server Lisansı. Tek pc üzerinden update, yönetim ve uzaktan kurulum, vs,vs., +3 Yıllık lisans. :cool:

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Microsoft Security Essentials sistemi kasmıyor, virüs tespiti doğru, bazı antivirüsler gibi yüksek virüs yakalama oranı tutturacağım diye güvenli dosyaları virüslü diye alarm vermiyor.

cenkut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Genel olarak Eset Smart Security kullanıyorum, İşletim Sistemimde lisanslı ve sürekli güncel, bunların haricinde Spybots mutlaka kullanırım onun bir özelliği var arka planda bir yazılım registry kayıt ediyorsa hemen uyarıyor
Çok süphelendiğim birşey olursa Eset kaldırıp 30 günlük kaspersky kurup bir taratırım.

en çok kullanmak istediğim antivirüs programı sophos fakat bir türlü lisanslı kullanamadım

sedbond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ortalıkta bu kadar free lisans dağıtılırken tabiki yasal olanı kullanmak daha mantıklı ve güvenli.

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Benim güvenlik yazılımı tercihim kampanyalı. 3 senedir para ödemeden kullanıyorum ilk 2010'da kaspersky internet security lisansı bulmuştum bir yıllık onu kullandım sonra geçen sene eset smart security lisansı buldum 1 yıllık onu kullandım tam bitmek üzereydi bitdefender internet security 2012 kampanyası lisansı imdadıma yetişti şimdi ondan bir lisans aldım ona geçtim. Seneye de buluruz bir kampanya ve ona transfer oluruz.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
MSE bi halta yaramaz... nence avira antiv ir personel çok daha iyi...

Son mesajlar