Bugün nereye Gitmek Gerek?

Bu konuyu okuyanlar

mucak

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Evet arkadaşlar bugün İstanbul bir yaz sabahına uyandı neredeyse. Gerçi biraz soğuk ama güneş parıl parıl parlıyor.
Ben bir türlü karar veremiyorum. İstanbul da bu gün nereye gidilir sizce ?
Şöyle doğası güzel vs.. şeklinde.

Fikri olan?

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Valla hakikaten çok güzel bir hava var dediğin gibi biraz soğuk olsada güneş çok güzel parlıyor....

Bence kahvaltı yapmadıysan çık dışarı önce güzel bir kalvaltı ve yürüyüşle başlayabilirsin ama hemen pc başından kalkmalısın ...!

mucak

Asistan
Reaksiyon puanı
7
:) Kahvaltıyı çoktan yaptım da :) Ben kız arkadaşımla gezmek için plan yapmaya çalışıyorum şimdiden hehehe :)

mucak

Asistan
Reaksiyon puanı
7
hiç cevap gelmemiş

JuLiuSiuS

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Valla şimdi into the wild filmini izledikten sonra direk olarak doğayla baş başa olabileceğim bir yere gitmek istedim :)

-BeSTe-

Profesör
Reaksiyon puanı
4
neyseee gitmişsin zatii :)
gelince nereye gittiğiniiz sölersinnn :)
merak ettim de :p :*

mucak

Asistan
Reaksiyon puanı
7
-BeSTe- dedi ki:
neyseee gitmişsin zatii :)
gelince nereye gittiğiniiz sölersinnn :)
merak ettim de :p :*

Ya bu gün istanbulda ipini koparan :D dışarı salmış kendini. Önce dedim anadolu yakasına gideyim arbayla çıktım yola daha haliç köprüsünden yol sıkışık. 2. Köprüye yöneleyim dedim orasıda aynı.
Hemen yol değiştirip taksimin oradan sarıyer e doğru gitmeye karar verdim taksime tam geldim arkadaşımdan haber geldi Sarıyere doğru sakın gitme trafik berbat diye. Düşündüm dedim madem öyle Florya tarafına kaçayım yol değiştirdim ama o taraftada trafik berbat :)
Sonra biraz orada bi yerde yürüdük sahilde ama tıklım tıklım heryer sonra vazgeçtik geri döndük evde oturduk hehe :)

Yani bugün hiç bir yere gidilmezmiş bunu anladım :)

He istanbul da bu gün hava durumu yer yer mangal dumanlı kimi yerlerde insan sağnağı şeklindeydi :)

Mangal dumanları yüzünden yolda sis oluştuğundan görüş açısı düşmüştü
:p

Blue.Silk

Profesör
Reaksiyon puanı
2
mucak bu taraflara gelevegini bilseydim sana cok tavsiyem olrdu :D

mucak

Asistan
Reaksiyon puanı
7
:) Köprüden geçebilseydim hehe gelcektim vala :) Hidiv kasrı anadolu kavağı vs. düşünüodum açıkçası

€G€

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Tarihi yapıtlar oldukça fazla,Evliyalar kenti İstanbul'da gezecek yerleri netten bakmak yeterli:)