Dell inspron n5110 ekran karti sorunu

Bu konuyu okuyanlar

WhiteRooT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar arkadaşlar. B45F45 Kodlu Dell'in İnspron n5110 markalı ürününü
aldım. Bir sıkıntım var driverlar full yükledim dell'in kendi sitesinden ama
dxdiag yazınca fark ettim ki ekran seçeneğinde paylaşımlı ekran kartını görüyor.
Yani İntel(R)'i. Nvidia G-Force 525M 'i görmesi için ne yapmam gerekiyor.
Windows Ultimate 64 Bit yüklü bu arada.

5m4gz.jpg

BGAREPAİR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üreticinin Sitesinden Modelin Son Bıos Versiyonunu Kurup Bir Denersen Muhtemelen Çözülecektir.

ByBerk

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ordan nvida gösteremessin optimus öyle birşey sadece oyunlarda nvida çalışır oyunlarda geçmen için ise nvida denetem masası na gir 3d ayarlarını nvida yap bide pysx nvidia yap o kadar

sistem puanınıada bak inteli görür ztn

fuzuli24

Asistan
Reaksiyon puanı
2
merhabalarr bende 5110 model bir laptop kullanmaktayım, bu bilgisayarın özelliği budur masaüstü modunda iken intel ekran kartını kullanır maksimum pil ömrü için yalnızca 3d uygulamalarda, oyunlarda otomatik olarak nvidia çalışır herhangi bir problem yok yani bilşgisayarda gönlün rahat olsun =))

emrecakr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam bu intel grafics 3000 sürücüsünü nerden yükledin ben yüklediğim zaman mavi ekran hatatürlü çözemedim onusı veriyor bir

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sanırım sistem gerektiğinde gt-525m i devreye sokuyor.Yani pc rölantide paylaşımlı ekran kartıyla gidiyor.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
gt-525m çok enerji harcadığı için normal internetten gezinirken vs falan inteli devreye sokuyor.Fakat oyunlarda falan gt525m devreye giriyor.İçin rahat olsun.Hiçbir problem yok.Aynı lapotptan bendede var.

hocam bu intel grafics 3000 sürücüsünü nerden yükledin ben yüklediğim zaman mavi ekran hatatürlü çözemedim onusı veriyor bir

DriverPackSolition programını indirin.Bütün driverlerı sorunsuz yüklüyor

WhiteRooT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ama yinede oyunlarda kasıyor euro track bus driver pes 2011 gibi oyunlarda kasıyor hatta donuyor neden acaba hala devam ediyor bu sıkıntılar

Murteza_34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ARKADAŞLAR BU SORUNUN 100% Çözümünü Anlatıyorum Öncelik Olarak bu adres den Ekran Kartınızı Güncelleyiniz http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

daha sonra yeniden başlatınız...

Mesela PES 2013 Oyunu Masaüstünde ki Pes2013 simgesine Sağ tıklayın Grafik Olarak Nvidia ekran kartınızı seçin oyun açılacaktır.