Samsung Galaxy s2 Önerir misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

ümmet:D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok araştırdım ve o fiyatta en iyi galaxy s2 diye düşünüyorum. Haziranda falanda alıcam önerir misiniz ? Ve aldığımda ICS kurmalı mıyım ? Bazıları çok hata var diyor bazıları harika diyor. Test sonuçlarında ICS daha iyi ama ?

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
samsung alacaksan s2 yada s3 tabi. ics kur sen bakma onun bunun dediğine

waLkE

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
sadece performans istiyorsan s2 al. ama yok hepsi birarada olsun diyorsan xperia s diyorum. ben olsam xperia s'i gözüm kapalı alırdım. gelecek yıl samsung s2'ye güncelleme gelmeyecek derse şaşırmam :)

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
S2 ile Xperia S arasında kalmıştım ama galiba Sony Xperia S alacağım :)

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
S2 kullanmış birisi olarak gözün kapalı alabilirsin diyorum. ICS de kur merak etme hata felan yok. hatalar beta aşamasındaydı ve custom romlarda çoğunluğu launcherlardan kaynaklanan hatalardı. Şuan hangi teli kullanıyorsun dersen işi büyütüüm Galaxy note aldım :)

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bende almayi dusunuyorum s2 diyebiliirm. Samsung guncellemelerde s seririsinin arkasinda duracak merak etmeyin. Kimse guncelleme gelmez diyemez. Ama s3_ cikaran bir firma seriyi devam ettiriyor demektir. Guncellemeleri seri olarak yapicaktir. Ben rootsuz ve romsuz kulllanmani tavsiye ederim.

cnr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
bende s2 aldım gecen ay, şu an alacak olsam gene s2 alırım. harika bir telefon. performansı her açıdan çok çok iyi.. tavsiye ederim

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Kesınlıkle galaxy s2 yada sony xperia arc alman en mantıklısı ;)

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
S2 alacaksan eğer hiç durma al. Android işletim sistemli bir çok telefon kullandım, aldım inceledim, baktım ama hiçbiri S2 kadar zevk vermedi bana.Android S2 'de bambaşka bir şey gibi duruyor.

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
dostum bende senin gibiyim sony ve samsung arasında kaldım 2 aydır araştırıyorum son olarak galaxsy s2 de kanaat kıldım bir çok yorum birçok site gezdim ufak tefek hatalar var diyor ama genede s2 tarafındayım ben
bu arada senın kart kesim tarihide haziran 7 demi :p

GALAXYS2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
al ama android 4 kurma ,sen bakma onun bunun dedigine kesinlikle android 4.0.3 kurma, s2 al 4.0.5 cıkmasını bekle, sen onun bunun dedıgine bakma, android 4 cok cok sorunlu....

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevaplar için saolun alırsam önce normal GB yle deniycem eğer olmassa yüklerim ICS

muratveb

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Bende xparia arc'tan geçtim s2'ye . Ve anladımki S2'den önce kullandığım telefonlar telefon bile değilmiş :) Aşığım telefonuma :)

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bende s3 siparis ettim

SIRF BU YAZIYI GÖRMEK İÇİN BU KONUYA GELDİM :))) göreceğimide biliyordum:) aslında bir basın toplantısı yapsan isveçli sen unboxing gibi bişy :))senin için diyorum yorulma diye yani bikerede halledersin hatta bunu samsung ile ortaklaşa yap :)

--- Mesaj Güncellendi ---

ayrıca ıphone 4s ten sonra s2 bana ilaç gibi geldi gercekten bi harika heleki custom rom yükleyince tadından yenmiyor cm9 tarzı bişyler...harbi telefonun dibi yani :)

ıcs de hata falan yok su gibi mis..dediğim gibi cm9 bile daha tam stabil hale gelmemişken şimdi kulllandığım bu ve hiç bir hatası yok

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
SIRF BU YAZIYI GÖRMEK İÇİN BU KONUYA GELDİM :))) göreceğimide biliyordum:) aslında bir basın toplantısı yapsan isveçli sen unboxing gibi bişy :))senin için diyorum yorulma diye yani bikerede halledersin hatta bunu samsung ile ortaklaşa yap :)

ayrıca ıphone 4s ten sonra s2 bana ilaç gibi geldi gercekten bi harika heleki custom rom yükleyince tadından yenmiyor cm9 tarzı bişyler...harbi telefonun dibi yani :)

ıcs de hata falan yok su gibi mis..dediğim gibi cm9 bile daha tam stabil hale gelmemişken şimdi kulllandığım bu ve hiç bir hatası yok
unboxing yapıcam yakında kısmet olursa forum kapanmazsa.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Samsung zaten reklamdan parayı kazanıyor, o kadar reklam yapınca :)

Androidkolik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 4 aydır kullanıyorum arkadaşım gibi oldu yolculukta,işte,dışarıda her yerde yanımda ne istersem bilgisayarımı açmama gerek kalmadan telefonumdan yapıyorum gerçekten S2 süper bir telefon tavsiye ederim.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bende almayı düşünüyorum ama şuanda ihtiyacım yok. Haziran ve sonrası için düşünüyorum . Fiyatı düşer belki biraz daha s 3 gelince.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc One S nasıl özellikleri daha üstün testlerde daha başarılı ve eğer 1500 ü geçmesse onu almayı planlıyorum. Tabi ben almicam aldırcamda :D orası ayrıntı.