Acil yardım yandım ehvah

Bu konuyu okuyanlar

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
arkadaşlar 500 gb taşınabilir diskimi belli aralıklarla ne olur ne olmaz diye badsector olasılığına karşı taratırım biraz önce yine hdd genarator 2011 programı ile taratırken bad sectorleri işim çıktı ve exit yapıp taramayı yarıda durdurdum ve diski açmaya çalıştığımda diske ulaşamadım H erişilemez dosya veya dizin bozuk okunamaz durumda hatası aldım tekrar çıkardım takdım fakat tık yok biraz önce boyut olarak gözüküyordu özellikler kısmından bakarken şu an ise sıfır gözüküyor ms dostan chekdisk yapıyorum ama şu an durum ne olucak bilmiyorum arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun ben grafikerim ve içinde bütün çalışmalarım ve dosyalarım mevcut onlar olmazsa ben bittim demektir lütfen yardım:confused1::confused1::confused1::confused1::confused1:

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Disk olaylarında yarıda kesme olursa o disk gider.Üzgünüm.

rushsea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pmagic diye bir linux isletim sistemi var, varsa elinde birkac gb lik usb stick onun üzerine kur sistemi acilisi usb den yap, hdd deki tüm dosyalarini baska bir hdd yi kopyala, kopyaladiklarini kontrol et tamam ise hepsi, windows üzerinden hdd yeniden olustur... baska bisey suan ihtiyacin oldugunu zannetmiyorum..