Smile ADSL Fiyatları

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
İlginç kampanyaları ile tanınan telekom şirketi Smile ADSL, limitsiz erişimler için %35'lere varan indirimler ve yeni seçenekler sunuyor. Detaylar, bu haberde.

Smile Adsl, Mart ayında, yalnızca 18,99 YTL'ye İnternet'e bağlanma fırsatı sunuyor. Limitsiz erişim ücretlerinde sağlanan indirim ise %35'e yaklaşıyor. Kampanya ile birlikte, 4 GB limitli aylık İnternet erişim bedeli 29 YTL yerine 18,99 YTL oluyor. Ayrıca, 4 ay boyunca, 4 GB fiyatına, 2 kat hızlı ve 2 GB ekstra limitli erişime de sahip olunabiliyor. Bunların yanı sıra dileyen herkes, kampanya süresince aylık 1 YTL fark ödeyerek kablolu; 2 YTL fark ödeyerek de kablosuz modem alabiliyor. Kampanya detayları ise şöyle:

adsl_fiyatlari.gif

:: Smile ADSL abonesi misiniz? Bu başlıkta paylaşın.

Bilgi için: Smile ADSL
SDN - http://shiftdelete.net

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Smile ADSL abonesi değilim ama olsaydım dedim şimdi

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Şimdi burada 1024 kb - SINIRSIZ 31.99 YTL mi?
ve Kampanya 4 Ay Sonra iptal mi olacak? Yani 4 ay sonra 49 mu isteyecekler ?
Ayrıca ttnet'ten smileadsl E geçiş var mı?

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Doğru 4 aylık bir kampanya

TTnet'ten Smile ADSL'e geçiş yapabilmen için ttnet'i kapattırıp Smile ADSL'e başvurman lazım o zamanda kampanya ya yetişirmisin yetişirsen ne kadar yararlanırsın bilmem ?

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
evet kaynağında o fiyatların 4 ay geçerli olacağı ve 2 yıllık abonelik taahhüt etmen gerekiyor.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Şu açıklamaları da eklemek lazım;

• Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
• Kampanyalar 1-31 Mart 2008 tarihleri arasında geçerlidir.
• Aktivasyon ve nakil ücretleri 29 YTL’dir. Aktivasyon ücreti ilk abonelikle bir kereye mahsus alınır.
• Limitli paketlerde yapılan limit aşımı ayrıca faturalandırılacaktır.
• Kampanyada belirtilen indirimli aylık fiyatlar ilk 4 ay süresince uygulanacaktır. 4 ay sonrasında, ilgili tarifeye ait aylık ücret uygulamasına geçilecektir.
• Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda, kampanya dahilinde ücretsiz/indirimli verilen promosyonların/indirimlerin ücretleri aboneden tahsil edilecektir.
• smile adsl modem marka değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
• Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez.
• Aylık modem bedelleri, 24 ay süresince ödenecektir.

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
TT Net Veri Akış Erişimi tarife ve fiyatlarına bakacak olursanız, öyle aman aman bi' kampanyanın olmadığı görebilirsiniz.

hakanarin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş.

Ben hem ttnet hemde smileadsl abonesi olmuştum. Ancak şu anda superonline'da kararkıldım. Bunun birincil nedeni beni teknoloji ve kampanyaların sürekli değiştiği bir zamanda 2 yıl gibi bir süre bağlaması. Bunu hem ttnet hemde smileadsl yapıyor.

Ancak süperonline'da kendimi sadece 1 yıllığına bağlıyorum. Yani bir avantajdan yararlandım diye iki yıl beklememe gerek yok. Üstelik ben smileadsl abonesi iken 1 yıl bile zor dayanmıştım. Allah 2 yıl abonelik taahüdü verene sabırlar versin. :)

Bu arada birşeye dikkatinizi çekmek isterim. Kampanyalara dikkat ederseniz hangi kampanya olursa olsun size avantaj diye sunduğu para miktarının toplamına bakın. Hep aynıdır. Yani bir avantajı verirken diğerini elinizden alıyor.

Artık bu kadar yazdıktan sonra gerisi size kalmış. Her ne kadar superonline abonesi olsamda ttnet altyapısını kullandığı için ondanda aman aman bir fayda sağladığımı söyleyemem.

Benim rüyam Wi-Max. Çıksada dizüstümle aboneliğim olduğu sürece istediğim her yerden kendi şifremle internete girsem ve kendimi kablolar ile bağlamasam.

Öyle değil mi?

spider_9600

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben şahsen ttnet abonesiyim smile adsl ye abone oldum fakat iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradım ve tam 35 dakika telefonda boş yere müşteri temsilcisini beklediim.aradığımda sizi az bekletcem dedi ve 35 dk gelmedi bende telefonu kapattım.acayşp sinirlendim cinnet
geçiriyodum nerdeyse

kepcee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nedense Doğan grubunun hiçbir şirketine %100 güvenemiyorum (&). Acaba yediğim kazıklardan dolayımıdır nedir? ;D

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
aylık bağlantı ücreti olmasa geçerdim.

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bağlantı ücretini, aylık gelen faturalara dağıtabilme gibi bi' opsiyon da var. (12 x 2.86) gibi.

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
smile adsl abonesi misiniz diye sorulmuş ancak bu kampanya halihazırda biz avlanmış balıklara veya çantadaki kekliklere değil yeni müşteri çekebilmek için yapılmış kısıtlı bir indirim.

bari bir ara tt fiyatları hep yaptığı gibi sabit tutup hızı iki katına çıkarsa da şenlensek zamanı geldi nicedir aynı hızlar.

afterdinner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hakanarin dedi ki:
Benim rüyam Wi-Max. Çıksada dizüstümle aboneliğim olduğu sürece istediğim her yerden kendi şifremle internete girsem ve kendimi kablolar ile bağlamasam.

Öyle değil mi?

Aynı rüyayı ben de görüyorum. Önümüzdeki 5 yıldan umutluyum ;)

yasin8619

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Smile ADSL yi kullanan var mı, hızları karşılaştırıldığında nasıl acaba? int kopmalar nasıl oluyor acaba Smile ADSL yi önerirmisiniz (kullanmış arkadaşlar)?
Cevaplayana arkadaşlar kullandığı şehiri de de beliritrse daha güzel olur.
Teşekkürler::: :) (A) o_O

ozberk68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 aydır smile abonesiyim.Bu kampanya eski ttnet aboneleri için güzel bir fırsat yaratıyor.Hemen bir dilekçeyle adsl erişimlerini kapatıp smile bayilerine başvurduklarında 1024 sınırsızda aylık 17 ytl * 4 ay = 68 ytl lik avantajları var.Bunun 29 ytl sini aktivasyon ücreti olarak düşünülürse yinede karlı bir kampanya.Verilen AirTies modemlerde kaliteli bağlantı sunuyor.

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Vallahi ben ne kampanya istiyorum ne indirim benim 1024 ümü bana düzgünce sağlasın artık 29 ytl yide indirmesi için laf etmeyeceğim...