ATI Catalyst Yenilendi: 8.3

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
AMD, ATı Catalyst sürücü paketini güncelledi. 8.3 sürümünde neler yeni, gelen ek özellikler neler? İndirin, kurun ve yeni özelliklerden faydalanmaya başlayın.

AMD'nin uzunca süredir beklenen grafik kartı Mart ayı sürücü güncellemeleri nihayet yayınlandı. Bu sürücü, resmî olarak dört grafik çekirdeği desteğini sağlıyor ve sistemde CrossFireX teknolojisiyle birbirine bağlı biçimde kullanılmasını sağlıyor. Bunun yanında bu sürücü paketi aynı zamanda melez CrossFire desteğini de getiriyor. Bunun anlamı Radeon HD 3450 grafik kartınızı 780G yongalı bir anakarta taktığınızda, anakarta tümleşik olan grafik işlemcisi ve ayrıca taktığınız grafik kartı, yardımlaşarak performansı artıracak.

Resmi 10.1 Desteği

Bu sürücü paketi aynı zamanda Microsoft'un Windows Vista işletim sisteminin birinci hizmet paketiyle (SP1) gelecek olan DirectX 10.1 teknolojisine yazılımsal olarak da destek veriyor. Aynı zamanda AMD'nin çokça vurgu yaptığı Tesellation teknolojisi de yazılımsal olarak desteklenmeye başlayacak. Bu teknoloji, üç boyutlu sahnelerde düşük çokgen sayısına sahip nesneleri, bir algoritma sayesinde, yaklaşıldıkça daha fazla poligonla gösteriyor ve görüntü ayrıntısını artırıyor.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın!

Bilgi için: AMD
SDN - http://shiftdelete.net

NecrODesigN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yıllardır ati kullanırım. çok memnunum ama şikayetlerim yok değil. overlock konusunda atiye kızıyorum. overdirve diye birşey çıkarttı. gerçekten 10 numara bi özelik. aracı program kullanmadan overlock imkanı sunuyor. ama X1900GT kullanıyorum. hala X1900 X1950 sersine overdiver'i eklemeleri ve destek vermemeleri sinir bozucu. extra programlar kullanmak zorunda kalıyorum. halbuki bu imkanı catalyst tanıyabilir ama niye yapmıyorlar bilmiyorum doğrusu.

By_Mehmet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende HIS Radeon X1800 XT ekran kartı var bu yazılımı indirsem benimde işime yararmı ki?

ENtoBis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hd 2400 kullanıyorum gayet memnunum.