YouTuBe , Google , Grinvi Videolarını İndirin (Avi , Mpeg)

Bu konuyu okuyanlar

NCone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
353ddxs2.png

VDownloader 0.3 (Ücretsiz)

VDownloader ; Google, Youtube ve Grinvi videolarını bilgisayarınıza kaydetmenize yarayan bir indirme yöneticisidir. Yazılımın en önemli özelliği indireceğiniz videoları AVI , MPEG dosya biçimiyle kaydedebilmenize imkan tanımasıdır. Bilindiği üzere bu sitelerden indirilen videoların dosya biçimleri genellikle FLV olmaktadır. FLV dosya biçimi hem pek kullanılmayan hem de bilgisayarınızda oynatabilmeniz için ek araçlara ihtiyaç duyacağınız bir biçimdir. Oysa AVI , Mpeg dosya biçimleri hem kalite hem popülerlik açısından çok daha iyidir.

Yazılımla video indirebilmek için yapmanız gereken tek şey ana menüsü üzerindeki URL satırına ilgili videonun linkini yazmak ve "İNDİR"(DOWNLOAD) butonuna basmaktır. Yazılımın "Seçenekler"(Options) kısmında tercihinize göre "Video Biçimi"(Video Format) bölümünden videoları hangi biçimde kaydedebileceğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca "Video Boyutu"(Video Boyutu) alanından da yine indireceğiniz videoları hangi boyutta kaydetmek istediğinizi de ayarlayabilirsiniz.

Programı çalıştırmak için tek yapmanız gereken indirdiğiniz zip'li dosyanın içindekileri bir klasöre çıkartmak ve VDownloader.exe dosyasına tıklamak.

Yenilikler (0.3) :

-- Çoklu indirme özelliği eklendi.Bu sayede aynı anda birkaç video indirebilirsiniz.
-- PSP formatı eklendi.
-- Kopyalanan linkler direk algılanıyor ve panoya kopyalanıyor.
-- Bazı hatalar giderildi.

2.63 MB boyutunda ve ücretsiz olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14

Bu konuyu açmıştım ve bu pogramıda vermiştim kardeşim. Birşey yayınlamadan biraz forumda araştırsan iyi olur sanırım.

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ben dowland ettiğim zman error diyo ve inen dosyalar ı da çalmıyor ne yapabilirim

Furci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ufti dedi ki:
ben dowland ettiğim zman error diyo ve inen dosyalar ı da çalmıyor ne yapabilirim

Boyutu Çok büyük yaptıysan çalışmayabilir ;)

NOT:
Animasyon yolda ;)