İzlediğim videoyu indirmek istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

alim1197

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi akşamlar uzaktan eğitim programlarından ders alıyorum ama birçok programı denememe rağmen izlediğim videoyu indiremiyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
En kolayı arkadaşın dediği idm.
Alternatifi Flashget (Sanırım video kaydetme özelliği sadece internet explorerda çalışıyor. Flashget için geçerli.)

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
İnternet Download Menager Yahut V Downloaderi Dene :) Kullanımları Epey Basit

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Firefox için birçok video indirme eklentisi mevcut. İzlerken indirebiliyorsun.

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İnternet Download Manager video açılınca linki otomatik yakalayıp size soruyor bu videoyu idman ile indir diye seçenek çıkıyor..:)

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bu tarayıcı tam size göre http://tr.maxthon.com/ indirip kurun indirmek istediğiniz videonun üstüne imleci getirip biraz bekletin videoyu indirme seçeneği sunuyor programa falan gerek yok hemde oldukça hızlı bir tarayıcı tavsiye ederim... :)

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
arkadaşlarında dediği gibi tabikide idm . yalnız bir uyarıda bulunayım programı kurduktan sonra , programı aç ve üstteki logolardan seçeneklere tıkla ve kullandığın tarayıcının işaretli olup olmadığına dikkat et , işaretli değilse işaretle .videoyu yürüt e tıklayınca sayfada otomatik indir çıkacaktır ;)

alim1197

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yukarıda adı geçen program ve işlemlerin hepsini ve daha fazlasını denedim ancak sonuç almadım. videonun üzerinde sağ tık yaptığında sadece realplayer görüyor o da indirmeme izin vermiyor. anlayacağınız iyi saklamışlar daha özel bir işlem veya program gerekiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
camtasia recorder kur ekrandaki videoyu kayıt etmeye yarar daha doğrusu sesliolarak ekran kaydı yapıyor ama videoyu kayıt ederken konuşursan senin sesinide kayıt eder fakat merak etme ayarlardan gerekli olanlarını yaparsan sadece iç sesi yanı videonun sesini kayıt eder umarım daha sonra burada paylaşırsın :):):):):):)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bana da acill lazım. Bu sitelerden video indirmem gerekiyor. Abim köyde videoları izleyecek, köyde bağlantı sıkıntısı var.
Lütfen biri çare bulsun. Ben buldugumda ilk fırsatta paylaşacagımm..!

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352

kcr

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Firefox için "Flash and Video Download" ve "Flash Video Downloader" eklentileri var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
izlediğin videoyu indirmek için gom video converter i indir izlemek içinde gom player i indirin hadi kolay gelsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
esa bunu indirdim de indirilen çok az yer kaplıyo ve açılmıyor ama napıcaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
camtasia recorder kur ekrandaki videoyu kayıt etmeye yarar daha doğrusu sesliolarak ekran kaydı yapıyor ama videoyu kayıt ederken konuşursan senin sesinide kayıt eder fakat merak etme ayarlardan gerekli olanlarını yaparsan sadece iç sesi yanı videonun sesini kayıt eder umarım daha sonra burada paylaşırsın :):):):):):)

Camtasia mükemmel bir program gerçekten süper ya tam istediğim gibi. Hocam çok teşekkür ederim paylaşım için :clap:
Program 30 gün trial, gerçekten iş görüyor, tavsiye ederim :)

Fake Hacker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu tarayıcı tam size göre http://tr.maxthon.com/ indirip kurun indirmek istediğiniz videonun üstüne imleci getirip biraz bekletin videoyu indirme seçeneği sunuyor programa falan gerek yok hemde oldukça hızlı bir tarayıcı tavsiye ederim... :)

T800 kardeşim denedim harika bi tarayıcı chrome halt etmiş yanında çok teşekkür ediyorum kardeşim :D sırf teşekkür için kaydoldum normalde hiç yapmadıgım bişeydir :) bende tavsiye ediyorum arkadaşlar tarayıcıyı henüz tamamıyla incelemiş değilim ama tek kelimeyle süper.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
camtasia yı yükledim .ancak nasıl kullanacagiımı bilemiyrum.bende ders videosu indirmeye caliışyrm.donwlnd meneger ve maxthon herikiside ses indirio ama görüntü indirmiyo.lütfen yardımlarınızı bekliyrm