Öss başvuruda resimim görünmüyor.İnternetten başvuru yapamayacakmıyım?

Bu konuyu okuyanlar

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ösymnin sitesinde kullanıcı girişi yapıp Üyelik Bilgilerim bölümüne giriyorum.Orada ismim cismim herşeyim yazıyor ama yan tarafında görüntülenemeyen (X) resim işareti var.Bu benim geçen seneki başvuru resmimmi yoksa orada başka bişeymi yeralıyor? Önceden üyeliği olanlar sisteme girip bakabilirmi? Sizde böyle bi durum varmı?

Resimde oklarla gösterdiğim yer:

adszyk7.jpg

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
1 kişi bile şu ösym sitesine giriş yapıp bakamıyormu?

MtHan

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Ben girmeyi deniyorumda database hatası veriyor tıklayınca hata geçince bakarım tekrar

MtHan

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Şimdi girdim bende de aynısını gösteriyor...

EskiKullanici

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım ben de girdim bende de aynı durum sözkonusu onun anlamı başvuru yapmadıysan daha resmin yok demektir giriş de 2008 için diye giriyorsun zaten başvurular okuldan yapılıyor okullar web cam ile fotorafını çekiyorlar sora fotrafın çıkar orda. şimdi foton olmadığı için yani güncel foton oalmadığı için çıkmıyordur

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
explosive_tx03 dedi ki:
arkadaşım ben de girdim bende de aynı durum sözkonusu onun anlamı başvuru yapmadıysan daha resmin yok demektir giriş de 2008 için diye giriyorsun zaten başvurular okuldan yapılıyor okullar web cam ile fotorafını çekiyorlar sora fotrafın çıkar orda. şimdi foton olmadığı için yani güncel foton oalmadığı için çıkmıyordur
Ben zaten geçen senede başvurduğum için ösymde resmim kayıtlı..