TTNET internet kullanımında telefon sabit ücreti ne kadar geliyor?

Bu konuyu okuyanlar

byharby

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar ben yeni aboneyim daha faturam gelmedi. Sadece telefon hattına belli bir sabit ücret ödeniyormuş galiba. O ücret ne kadar geliyor bilgisi olan var mı? :unsure:

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
19 lira bazen 20 lira geliyor yani ayak bastı parası.

byharby

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşım da yeni abone oldu ona 23,75 gelmiş. :( 4-5 lira yine müşteriye itelemişler. !!!

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Arkadaşlar ben yeni aboneyim daha faturam gelmedi. Sadece telefon hattına belli bir sabit ücret ödeniyormuş galiba. O ücret ne kadar geliyor bilgisi olan var mı? :unsure:
Bu arama motorundan istediğin bilgiye ulaşabilirsin http://www.google.com biraz araştıralım bilgiye ulaşmak için çabalayalım :) yakında evimin içindeki tuvalet neredeydi bulamıyorum diye bir konu açılırsa şaşırmayacağım o kadar

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Bu arama motorundan istediğin bilgiye ulaşabilirsin http://www.google.com biraz araştıralım bilgiye ulaşmak için çabalayalım :) yakında evimin içindeki tuvalet neredeydi bulamıyorum diye bir konu açılırsa şaşırmayacağım o kadar

Peki sen yazmassan Google'a yollarsan, o yazmassa Google'a yollarsa, Google'a içerik nasıl sağlanacak. Google'da araştırma yaptığın zaman çıkan sonuçlar SDN gibi forumlar değil mi? "Bilmiyorsan sor, biliyorsan paylaş." demiş SDN kurucuları forumu kurarken. Ne güzel demişler ;)

byharby

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
[MENTION=72181]DarKeN[/MENTION] sen gerçek misin? Yoksa müneccimle irtibatın mı var?

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Peki sen yazmassan Google'a yollarsan, o yazmassa Google'a yollarsa, Google'a içerik nasıl sağlanacak. Google'da araştırma yaptığın zaman çıkan sonuçlar SDN gibi forumlar değil mi? "Bilmiyorsan sor, biliyorsan paylaş." demiş SDN kurucuları forumu kurarken. Ne güzel demişler ;)
İnternette aradığın bir şeyi bulamama gibi bir durumla karşılaşmamak için genellikle firmalar kendi sitelerini kurarlar ve google botlarına sitelerini açarlar böylelikle aradığımız şeyi google arama satırına yazdığımızda resmi siteden sonuçlara ulaşabildiğimiz için içimiz rahat olur istediğimizi elde ederiz ama bu şekilde her foruma yazıldığında her kafadan bir ses çıkar ve hangisi doğru hangisi yanlış bilemeyiz mesela 1. ve 2. yorumu yapan arkadaşların çelişkisinde olduğu gibi işin kötüsü bu her kafadan çıkan ses de google da yerini alır böylelikle ayıkla pirincin taşını paradoksuyla karşı karşıya kalırız zamandan ve emekten zarara uğramış oluruz umarım yardımcı olabilmişimdir.

birseybilmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Telefon hattını Sade hat tarifesinden açılmışsa eğer 16,33 TL gelir.

Selamlar

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
İnternette aradığın bir şeyi bulamama gibi bir durumla karşılaşmamak için genellikle firmalar kendi sitelerini kurarlar ve google botlarına sitelerini açarlar böylelikle aradığımız şeyi google arama satırına yazdığımızda resmi siteden sonuçlara ulaşabildiğimiz için içimiz rahat olur istediğimizi elde ederiz ama bu şekilde her foruma yazıldığında her kafadan bir ses çıkar ve hangisi doğru hangisi yanlış bilemeyiz mesela 1. ve 2. yorumu yapan arkadaşların çelişkisinde olduğu gibi işin kötüsü bu her kafadan çıkan ses de google da yerini alır böylelikle ayıkla pirincin taşını paradoksuyla karşı karşıya kalırız zamandan ve emekten zarara uğramış oluruz umarım yardımcı olabilmişimdir.

Evet bilgi kirliliği olduğu konusunda haklısın. Ama şurası da var ki o resmi sitelerde bazen gerekli bilgi bulunmuyor ve kullanıcı tecrübeleri için bu tip forumlardan yardım isteniyor. Forumların kuruluş amacı zaten paylaşımdır. Senin mantığınla forumların gereksiz olduğu kanısına ulaşabiliriz. O zaman burada ne işin var diye bir soru da akıllara gelebilir.
Bu arada yardım istememiştim, ne yardımı bu anlamadım?

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Evet bilgi kirliliği olduğu konusunda haklısın. Ama şurası da var ki o resmi sitelerde bazen gerekli bilgi bulunmuyor ve kullanıcı tecrübeleri için bu tip forumlardan yardım isteniyor. Forumların kuruluş amacı zaten paylaşımdır. Senin mantığınla forumların gereksiz olduğu kanısına ulaşabiliriz. O zaman burada ne işin var diye bir soru da akıllara gelebilir.
Bu arada yardım istememiştim, ne yardımı bu anlamadım?
Evet haklılık payın olduğu yadsınamaz lakin bu durum bahsettiklerinden birisi değil.

hayranim

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Yalin internet fiyati 13 tl eger telefon var ve kullanmiyorsan en az 16 tl gelir.

murat_57_

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Amma da kasmış bazı arkadaşlarda aratın bakalım google de sonra telekomun o nalet sitesine girin yazan değerle faturanızı karşılaştırın öyle gelin burda konuşun sitede sözde tarife diyor ve 16 lira diyor ama 2 aydır hiç 16 lira geldiğini görmedim ilk ay 19 ikinci ay 21 geldi. not:tarife aşımı diye birşey olamaz interneti bağlattım 2 aydır ev telefonum yok daha 2 gün oluyor alalı. Şimdi o google sor diyen arkadaşlar anlamıştır umarım neden böyle bir başlık açtığını açan kişinin.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
@DarKeN Bence sen konuyu açan arkadaşa değilde konunun bizzat kendsine kızmışsın... Çünkü ttneti savunabileceğin hiçbişey olmadığı için... Müşterilerine internetle birlikte koskoca telefon hattını sokuşturan ttnet in gerçekten bu konuda savunulacak hiçbi yanı yok... Şimdi diyeceksinkii yalın internet var evet var ama nasıl var arkadaş bu sabit hat ücretini bana ödersen o zaman yalın internet var diyor... Bunun Dünyada eşi benzeri var mı??

İşte sen bunun savunulacak hiç bi tarafı olmadığı için bu konuya kızdın acısınıda konuyu açan arkadaştan çıkarıyorsun...

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama [MENTION=72181]DarKeN[/MENTION] ne hikmetse ttnet,türk telekomla ilgili konularda çıkıntılık yapıyor. Bi bağı oldu kesin ne kadar reddetsede. Gülün geçin böylelerine.. :D

dostname

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 13.90 ödüyorum.3 sene önce 9 tl geliyordu 13.90 yapmışlar.Klasik Hat.

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
ben başlarken 100 dklık paketle başlamıştım yanlış yönlendirme ile. ancak değiştirmedim lazım oluyor evde.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Kısacası her şekilde bir eksik iki fazla herkesten sömürüyor bu parayı bunda hemfikirız o zaman tartışmanın lüzumu yok bence ha söylediğim fiyata inanmıyor isenız son ödediğim telefon faturasını makbuzunu fotoğraf olarak koyabilirim son bir yıldır hepsini saklıyorum da olurda bir çamurluk yapıp ödemedin derseler ki ülkemizde örnekleri çok o yüzden saklıyorum.