Masaüstü Pc ye Kablosuz Bağlantı Sorunu..

Bu konuyu okuyanlar

Freude

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşımın Masaüstü Bilgisayarı var ve Airties AP-300 Var.
Komşusundan kablosuz net sağlamak için bu aygıt kullanılabilirmi masaüstü pc için?

Airties i takıtğımızda Leptop Pc'lerdeki gibi Kablosuz Aygıtları göremiyoruz.Sanırım Bilgisayarın WLAN Ethernet Sürücüsünü kurmadığımız için.kuramıyoruz çünkü VIA Rhine II Sürücüsünün wlan ethernet driverı yok.hadi bulduk diyelim,kurduk sürücüyü.ozaman kablosuz aygıtları görebilirmiyiz pc'den?
Bu yaptığımız işlem doğrumu? doğru yoldamıyız yani?

usb wireless adaptor le bu elimizdeki Airties AP-300 aynı işlevdemidir?

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Airtiesin içindeki web arayüzünden wireless özelliğinin açık ve görünür olduğundan emin olun. Tabi kablosuz ağa bağlanmak için şifre koymayı unutmayın.

Cihazı internetin olduğu tarafta bir siwitch ile ağınıza bağladıktan sonra, ulaşmak istediğiniz bilgisayarınızın kablosuz ağ kartını düzgünce kurunuz.

Daha sonra belirttiğiniz gibi, notebooklardaki gibi ağa girip kullanabilirsiniz.

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Piyasada Bir Çok Ürün var Benim Tavsiyem Aşağıdaki Resimde Olan Everest ewn-689-n 802.11N+1 km 2 antenli wıerles almandır. çok sağlam ve çok iyi çekiyor. diğer markalar dandik bağlantı kopma sorunu çekmeme sorunu falan yapiyor EDGE durumu bunun satış fiyatı 50 TL
http://imageshack.us/f/684/everesttn.png/

Modemin Kablosuz olması gerekiyor.

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşımın Masaüstü Bilgisayarı var ve Airties AP-300 Var.
Komşusundan kablosuz net sağlamak için bu aygıt kullanılabilirmi masaüstü pc için?

Airties i takıtğımızda Leptop Pc'lerdeki gibi Kablosuz Aygıtları göremiyoruz.Sanırım Bilgisayarın WLAN Ethernet Sürücüsünü kurmadığımız için.kuramıyoruz çünkü VIA Rhine II Sürücüsünün wlan ethernet driverı yok.hadi bulduk diyelim,kurduk sürücüyü.ozaman kablosuz aygıtları görebilirmiyiz pc'den?
Bu yaptığımız işlem doğrumu? doğru yoldamıyız yani?

usb wireless adaptor le bu elimizdeki Airties AP-300 aynı işlevdemidir?

Cihazda Client Router modu olması lazım.
Eğer cihazda bu mod varsa cihazla çektiğiniz kablosuz bağlantıyı eternet kablosu ile masaüstü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aynı durumdayım, masaüstü pc den ethernet kablosuyla kablosuz modemime bağlanıyorum, şifremi oğrenmem lazım ama nasıl bana yardımcı olabilecek biri cıkarsa iyi olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aynı sorunu alıyordum servis sağlayıcımdan 11820 diye bir numara öğrendim aradım uzaktan bilgisayarıma bağlanıp modem ayarlarını sağladılar telefonumdan notebooktan sorunsuz bağlantı sağladım herkese tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yan komşum bnden internet istedi kıramadım tamam dedim ama adamın pc masaüstüymüş bizm burlaRDA kablo çekmek sıkıntılı iş tp linkin bi tane aletini almış bunu nasıl yapcaz ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bilgiç biliom nası oldunu bilom nettede diolar ilk şifre kırıcı sora usbsini alın öyle:)

Son mesajlar