Sony Xperia S, Turkcell ile Satışta

Bu konuyu okuyanlar

aslanx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar
Sony telefon hiç kullanmadığım için kullanımı hakkında hiç bir bilgim yok. İlk telefonum Ericscon'du, daha sonraları hep Nokia oldu. Nokia 3310 telefonu 8 yıl kullandıktan sonra yine bir Nokia ile değiştirmiştim.

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Hepsi İyi hoş da çok para kardeşim yahu.
Bu kadar para veremem ben,paranın nasıl kazanıldığını biliyoruz çok şükür.
Ama parası olan alsın,güle güle kullansın.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Türkcell'le Oturup Konuşacaksın, Ama Alışveriş Yapmayacaksın :p

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
iki özelliği müthiş dikkatimi çekti, 12 mp muhteşem kamerası, 347 pp değerindeki müthiş çözünürlük seviyesi.
bu arada böyle bir telefonun mutlaka ICS ile gelmesi yakışık alırdı, bu olmamış. bir de bunu kullananlara sorun teşkil eder mi bilmem ama, bluetooth'un en eski modeliyle gelmiş olması.

ha söylemek istediğim asıl şey, tasarım konusunda xperia arc ve s modelinden çok gerilerde kalmış olması.
şayet arc tasarımıyla ve ıcs ile gelseydi emin olun yok satardı diye düşünüyorum. doğrusu bu japonları anlamak çok zor.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Telefon özellikleriyle rakiplerini kıskandıracak cinsten. Kamerası 12 mp olması çok çok iyi. Lakin Android son sürüme güncellenirse süper olur.

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
bugün aldım şuan inceliyorum

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
antalyada hiç bir yerde yok konuştuğum bir bayi özel bana turkcell merkezden 1 günde getirdi. telefon çok karizma ben beyazını isterdim ama siyah inci geldi. az sonra detayları yazarım şuan uygulamaları kuruyorum. Yalnız bir sorum var :) normal sim kartımı bir türlü sokamadım başka türlü bir kart falan mı var ?
1599 peşin fiyatıydı ben kontratlı aldım 1900 tl ye

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
antalyada hiç bir yerde yok konuştuğum bir bayi özel bana turkcell merkezden 1 günde getirdi. telefon çok karizma ben beyazını isterdim ama siyah inci geldi. az sonra detayları yazarım şuan uygulamaları kuruyorum. Yalnız bir sorum var :) normal sim kartımı bir türlü sokamadım başka türlü bir kart falan mı var ?
hayırlı olsun,
video incelemelerinde gördüğüm kadarıyla mini sim kartı girişi var, ama net bir bilgim yok bu konuda.

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
hmm muhtemelen öyle birşey çünkü kart girişi için açma kapama yeri yok direk sokmak gerekiyor kartı. yarın tekrardan bayiye gideceğiz desene :S

--- Mesaj Güncellendi ---

HDMI kablosu kutu içeriğinde mevcut. Şimdi pc bağlantı yazılımını yükledim testlere devam ediyorum.

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Hayırlı olsun.

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Kardeşim hayırlı olsun ancak ne yapmışsın ya boşuna paranı çöpe atmışsın ben bundan yaklaşık 1.5 ay önce amerikadan aldım ve 600 $ ödedim yani 1000 tl kadar sen 2 katı fazla ödemişsin keşke amerikadan birine getirtseydin daha hesaplı olurdu

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Telefonun değil, benim akıllı olmam yeterli. :D

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Kardeşim hayırlı olsun ancak ne yapmışsın ya boşuna paranı çöpe atmışsın ben bundan yaklaşık 1.5 ay önce amerikadan aldım ve 600 $ ödedim yani 1000 tl kadar sen 2 katı fazla ödemişsin keşke amerikadan birine getirtseydin daha hesaplı olurdu

amaerikada her telefon öyle, o zaman her iphone ve bu tarz cihazları kullananlar içinde aynı sözü söylemek lazım :)

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
bugün firmware güncellemesi geldi, bazı forumlarda şarj, dokunmatik performansı ve ses düzeyini çok arttırdıklarını yazmışlar. şuan da kuruyorum bende.

--- Mesaj Güncellendi ---

şimdi yazılmış başka bir post
Battery improves significantly. Took the phone off charger at 7AM and after few calls, emails, sms' and short internet browsing at 1PM I still find 92% of the juice left! (Before update with similar usage I would find me in sub 80%) Sure using display more would drain it harder but still a big improvement! The phone tells me it still has almost two days of charge left. Nice nice!

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
s2 daha iyi buna göre ve fiyatıda bundan iyi sekil konusuna deginmeyeceğim ama sadece sunu söyleyebilirim bildiğin bizim uydu alıcısının kumandasına benziyor sny ..ARC S tasarımıda kendiiside bundan daha iyi.galaxsy ile kıyslamak ayıp olur

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
s2 de iphone da hepsini kullandım şimdi xperia S kullanıyorum ve gayet güzel. bugün özellikle bir kaç telefoncuya girip kılıf sordum telefonu gören bir bakabilirmiyiz diyor ve hep olumlu oluyor. tasarım konusuna gelince sizin kumanda biraz biçimsiz demekki heleki s2 ile kıyaslıyorsan xperia s tasarımını. :)

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
o değilde bu kutunun içinde NFC smarttag ların yanında 2 tane ne olduğunu bilmediğim çok ince 25 kuruş büyüklüğünde yapışkan bişeyler var onlar ne işe yarıyor ki acep?
radrasyon koruyucuya benziyor ama emin değilim bilen var mı?

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
o değilde bu kutunun içinde NFC smarttag ların yanında 2 tane ne olduğunu bilmediğim çok ince 25 kuruş büyüklüğünde yapışkan bişeyler var onlar ne işe yarıyor ki acep?
radrasyon koruyucuya benziyor ama emin değilim bilen var mı?
NFC (yakın alan iletişimi) yani şöyle ; ayarlardan NFC'yi açıyorsun sonra örneğin kırmızı mı o ana ekrana gelir sen ona dokunursun sonra ona belli modlar yüklersin yani kırmızıyı telefona dokundurduğunda örneğin tarayıcıda shiftdelete.net açılsın bluetooth açılsın wifi açılsın diye modlar yüklersin sonra o modları yüklediğin smarttags i telefona okutursun o da senin ona yüklediğin modları uygular.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
NFC (yakın alan iletişimi) yani şöyle ; ayarlardan NFC'yi açıyorsun sonra örneğin kırmızı mı o ana ekrana gelir sen ona dokunursun sonra ona belli modlar yüklersin yani kırmızıyı telefona dokundurduğunda örneğin tarayıcıda shiftdelete.net açılsın bluetooth açılsın wifi açılsın diye modlar yüklersin sonra o modları yüklediğin smarttags i telefona okutursun o da senin ona yüklediğin modları uygular.

dostum teşekkür ederim de bu söylediğin smart tag ları biliyorum yani o kırmızı siyah 2 tane şeyi kastetmiyorum
onlardan ayrı 2 tane yapışkan tarzında birşey var onları soruyorum :)

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
dostum teşekkür ederim de bu söylediğin smart tag ları biliyorum yani o kırmızı siyah 2 tane şeyi kastetmiyorum
onlardan ayrı 2 tane yapışkan tarzında birşey var onları soruyorum :)
pardon ben yanlış anlamışım dostum :) onlar o smarttag'leri herhangi bir yere sabitlemeye yarıyor yani bir nevi yapıştırıcı :)