Video Düzenleme Programı Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar merhabalar . Başlıkta da söylediğim gibi bana video düzenleme programı lazım.Öncelikle kullanımı zor olmayan , karmakarışık bir program olmazsa sevinirim. Sonuçta bu işte geçmişim yok , yani acemiyim :) Ayrıca bilindik tercih edilen programlar olursa sevinirim.Ayrıca böyle bir programa ihtiyaç duymamın en büyük sebebi videolarımın üstüne yazı yazmaktır. ( lütfen movie maker'i önermeyiniz ) .ayrıca güzel efekler ,düzenlemeler yapabileceğim bir program olsun :) Gerisi size kalmış , önerilerinizi bekliyorum . Haydi hayırlı işler :)

not : forumda ve internette birçok konu buldum ancak pek güncel konu bulamadım.Malum , her geçen zaman yeni programlar ve yeni sürümler çıkıyor .​

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ben bugün movie maker kullandım gayet kullanışlı.Neden istemediniz movie maker ı?

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
pardon.:D
ama arkadaşa katılıyorum neden movie maker'ı istemediniz ?
bilmem eskiden kullanıyordum pek sevmiyordum.şimdi nasıldır bilemem.CyberLink PowerDirector programını indirdim mesela şuan baya kullanışlı bir şeye benziyor :) artık zaman geçtikçe göreceğiz

murat25

Asistan
Reaksiyon puanı
4
corel videostudio pro x6,pinnacle studio HD 17,Power director.bu üç program da işini görür.üçünün de kullanımı kolay ne ararsan var.satın almak istersen diğer programlara göre fiyatı uygun.