Güvenli İnternet Sorunu! Zamunda.net'e giremiyorum!

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Dostlar, şuan zamundaya giremiyorum.
GHipf.png

Girmenin bir yolu var mı?

yenicag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zamunda da hata var sanırım 10 04 2012 girilmiyor 1 aydır

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Girebiliyorum sorun yok :huh:

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
An itibariyle bende girebiliyorum. Dns değiştiriniz. Olmuyorsa ISS güvenlik paketini değiştiriniz.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Güvenli İnternet Hizmetinden yararlananlar Zamunda'ya giremez.

Girebiliyorum diyenler büyük ihtimal Güvenli İnternet kullanmıyorlar.

melis72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar yardim lütfen?Hala bir cevap alamadim!Bilgisayarimi disaridan izinsiz girebileceklere nasil kapatacagim.CMD de baktim girebilecekleri görünüyor dinlemede v.s. yaziyor acil yardim lütfen!

NBScan ne demek,established nerde?ProkMon nedir?Bilgisayarim tehlikeye cok acik lütfen yardimmmm!

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Bilgisayarın da nasa ya ait belgeler mi var o kadar kasiyorsun madem güvenliğine o kadar düşkünsun kullanmayı ver torenti.

walter white

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar yardim lütfen?Hala bir cevap alamadim!Bilgisayarimi disaridan izinsiz girebileceklere nasil kapatacagim.CMD de baktim girebilecekleri görünüyor dinlemede v.s. yaziyor acil yardim lütfen!

NBScan ne demek,established nerde?ProkMon nedir?Bilgisayarim tehlikeye cok acik lütfen yardimmmm!
kaspersky pure kullan yahut kur diğer tarafa ubuntuyu kur delugeyi hem daha çok upload hem daha çok download yaparsın hemde aynı anda nete girersin gezersin ben 2 yıl ubuntu üzerinden çektim ve gönderdim, bilgisayarına sızma felan imkansız zaten ubuntu ebn fazla pibh çekerler ubuntuda antivirüz derdide olmadığından gönderme ve indirmelerin daha rahat olur.

ersnkzlyce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
superonline kullanıyorsun sanırım aynı şey bendede oluyor alternatif adreslerden giriyorum bazen giriyor bazen girmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
böyle bilgi paylaştığınız için tşk ler allah razı olsun neredeyse 1 yıl olacak giremiyordum verdiğiniz linkten girebiliyorum superonline kullanıcısıyım Superonline kullanıcıları giremez çünkü 176 IP adresi ile başlayanlar giremiyor. Nedeni zamanında bu IP ile başlayan bir saldırı olmuş zamundaya. Site de bu IPyi banlamış.

DefterKalem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sağolun bende sorunu çözdüm 15 gündür bendede bu sorun vardı