Samsung Galaxy Ace Rehber Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

oguzhann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar shiftdelete foruma yeni kayıt oldum bende buranın nimetlerinden bilgilerinden sizin yardımlarınızdan faydalanmak istiyorum siteyi uzun zamandır takip etmekteyim.
Samsung Galaxy ace telefonu alalı 4 ay oldu halen yaşadığım ufak tefek sorunlar hiç bitmiyor ta ki en son rehberinde yaşadığım sorundan sonra artık idare edemez ve telefonu kullanmakta zorluk çekmeye başladım sim karta kayıtlı tüm telefon numaralarını görememekteyim .Mesaj kısmındaki rehber bölümünde bütün telefonlar çıkmakta şu an sadece telefon rehberimde facebooktan senkronize olmuş arkadaş listelerimle dolu telefon hafızasına kayıtlı telefon numaralarını bile göstermiyor sizce sorun nedir telefona format atmam sorunu çözmemde yeterli olur mu ? ne dersiniz görüşlerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

ZEYNEPTRKMN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, Samsung Galaxy Ace ile ilgili bu sorunla genellikle bir çok müşteri karşılaşır. Aslında bu telefonu kullanmak sandığınız kadar zor değil, sadece biraz kurcalamak gerek.

Sorununuzla alakalı birazdan belirteceğim basamakları uygularsanız sanıyorum ki rehberinize kavuşacaksınız.

-- Ekranda bulunan Rehber simgesine dokunun
-- Karşınıza gelen ekranda kalarak seçenek kısmına girin
-- Orada sırasıyla
Sil Profilim
Senkr SNS verisi İçe aktar / Dışa aktar
Arkadaş Edin Diğer

seçenekleri bulunacak.

Siz, İçe aktar/ Dışa aktar butonuna basıp

'' Eğer numaralarınız Sim kartta ise '' -- SIM kartından al seçeneğini kullanacaksınız.

Diğer seçenek;

'' numaralarımın nereye gittiğini bilmiyorum sa'' :)
-- Mutlaka SD kartın-dadır.

O halde SD kartından al seçeneğini kullanıp numaralarınızın kopyalanmasını bekleyecek sonra da hepsine kavuşacaksınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SELAMLAR,

Benim de telefona kayıtlı olan numaralarım kayboldu. Sim karttakiler duruyor ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eee ben bu dedigini yaptım kardesm istedigim sonuca olasamadm ne degişti anlayamadımda mesaj kısmına geliyorm arkadaslarıma toplu msj atıcam fakat facebook daki arkadaslarm görünüyo ben bunların görünmemesi için yaptm bunu bişy degişmedi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsun ace telefonuma numara kaydetmek istediğimde sadece telefon ve google çıkıyor. sim çıkmıyor. sime kaydetmek için ne yapmalıyım:_

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamlar samsung ace 5830i de google rehberi kullanıyorum ancak yeni kaydettiğim numaraları sim kartada kopyalamak istiyorum bunu nasıl yapacağım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yaptım dediğin gibi kardeş ama oolmadı gibi sadece sim karttakiler geldi oysa ki ben ilk gün gibi olsun istiyorum çünkü rehberdekiler nereye kayıt yeri görünsün istiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benımde rehberım gıttı ben rehberımdekı numaralarım sım kartta kalmasını ıstıyorum acaba bu işlemler sonucunda sim kartta da kalır mı nolar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar rehberi açtıgımda yandaki A B C .... vs Hepsi yok Mesela A var B yok Nasıl çözmeliyim bu sorunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadslar bnde galaxy ace kullanıcısıyım...biri aradıgında ekranda fotografı cıkıyorya onu nasl yapıoruz.bırde kısıye özel zil sesi nasıl yapılıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim de rehber gidiyor sürekli. Her seferinde baştan kaydediyorum. Sanırım facebook ile senkronizasyon yapınca gidiyor hepsi. Ace çok sorunlu bir telefon.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sım rehberim yok yukardakı bılgılerı yaptım am sonuc negatıf lutfe yardım edın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm sim karta yeni kaydettiğim telefonları sonradan bulamıyorum acaba yardımcı olabılır mısınız?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sim kartın rehberi kaybolurda telefonun ki gözükürse rehbere girin diğere girin ekran ayarlarına girin görüntülenecek kişileri seçin diyor ordan sım tıklayın tüm kişileri işaretleyin sim gözükür.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaslar bende ace kullanıyorum e postaya yanlıslıkla baska bı hesaptan gırdım sımdı cıkıs yapamıyorum bılen varsa soylesın acil cevap :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sim karta herhangi bi numarayı kaydedemiyorum. bellek dolu diyor bi kaç tane numara siliyorum sime kayıtlı olan tekrar deniyorum aynı numaraları kaydetmeyi yine olmadı. ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
msjlar bölümünde facedeki kişilerde gözukuyor nasl yok edebılırım ne sacma bısy ya bu kadar olmaz kı buna bi cozum ıstıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah razı olsun gardaşım.. bi anda numaralar gitti sandım haa teşşekurlerr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mesaj kısmında kişinin sadece isminin çıkmasını istiyorum numaranın gozukmemesı icin ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba rehberimi nokia telefondan pc suite yükledim şimdi de samsung galaksi ace telefonuma yüklemek için kies programını kullanıyorum. tek tek telefon numaralarını taşımadan yapabilmek mümkün mü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba galaxy ace kullanıyorum telefonum açıkken kapalı görünüyor dışardan arayanlar yada mesaj atanlar ulaşamıyor telefonu kapatıp açtığımda sorun çözülüyor ama bir kaç gün sonra yine aynı sorunla karşılaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim

muradyum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ZEYNEPTRKMN dedi ki:
Merhaba, Samsung Galaxy Ace ile ilgili bu sorunla genellikle bir çok müşteri karşılaşır.
Aslında bu telefonu kullanmak sandığınız kadar zor değil, sadece biraz kurcalamak gerek

İşte ne oluyorsa o kurcalamaktan doğuyor zaten Zeynep arkadaşım.:huh:Sonra sizin yardımınızla karmaşayı bitiriyoruz.

Bende şöyle bir kurcaladım:rehber ortada yok!.
Anlaşılır bilgilendirmen için teşekkürler,eline sağlık.