Twitter Mobil Uygulama Giriş Hatası

Bu konuyu okuyanlar

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
2 gündür twitter mobile kullanamıyorum girişte hata alıyorum nedendir anlamadım durduk yere gitti. Kaldırdım kurdum yine olmadı. Hesap korumasını açtım httpS yi kaldırdım yine olmadı. Nedeni ne olabilir ne yapmam gerek ??

3uw9w.png

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Giriş yapılıyorken hata veriyor diyor. Anlamadım herşey doğru

ebuyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de opera mobile 12 ile giriyorum twitter'a 5-6 saniye sonra tarayıcı kapanıyor kendiliğinden.symbianda kullanabileceğim mobil uygulaması var mı acaba?

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Geçen bende giremedim hata verdi, daha sonra denedim girdi.
İstersen marketten güncelle twitteri. Olmadı uygulamayı kaldır tekrar kur öyle dene.

adakizi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uygulamayı güncellersen-yeniden kurarsan çözüleceğini düşünüyorum.

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
hepsini denemiştim ama çözüm olarak tarih saat ayarlarını şebeke tarafından varsayılan yaptım oldu :D

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Telefonuma twitter uygulamasını indirdim, ancak giriş yaparken "Kullanıcı adı veya şifre hatalı" diye uyarı veriyor. Bilgisayardan girebiliyorum, kullanıcı adımda şifremde doğru ama telefondan giriş yapamıyorum. Sebebi ne olabilir ? Yardımcı olursanız sevinirim ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tarih saat ayarını şebekeden değiştirmek işe yarıyo teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende saati otomatiğe almak işe yaramadı ayrıca bir de youtube'da sorun çıktı yine durup dururken. üstelik ayarlarla da oynamadım. Ekran çizgili çizgili gözüküyor sadece video değil youtube'un hepsi öyle gözüküyor. bi tarayıcıdan girdim bir de uygulamadan ikisi de aynı. Neyse youtube'suz yapabilirim ama twitter da hala sorun var. Ne yapmam gerekiyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkdaşlar dediğinz herşeyi yaptım yine aynısı oluyor bendede