Samsung galaxy note #31# ile başlayan isim sorunu

Bu konuyu okuyanlar

golyat23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar rehberime bir ismi numaram gözükmesin diye başında #31# olacak şekilde kaydetmiştim. Daha sonra vazgeçtim ve rehberimden düzelttim. Fakat bu kişiden her mesaj gelişte numarasını başında #31# olarak görüyor. ve mesajına yanıt veremiyorum. çünkü başında #31# olunca mesaj gitmiyor. Her seferinde rehberden ismini bulup yolla demek zorunda kalıyorum. Kişiyi tamamen sildim(hem sim hafızasından hem telefon hafızasından), Telefonu açıp kapadım, ram'i boşalttım ama ne yaparsam yapayım bu kişiden mesaj geldiğinde mesajlar kısmında numarası #31# şeklinde çıkıyor. Yardımcı olacak bi arkadaş varsa minnettar olurum.

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Anroidlerde bazen bu oluyor bendede Vodafone Genc Avantaj Dakıka sorgulaması acılmıyor *456#1116# yapınca Olmuo Bilen Olursa BEnde YararLanırımm

sleeper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Biraz daha uğraş.Baktın olmuyor çıkar hafıza kartı ve hattını,fabrika ayarlarına dön.ama yüklediğin uygulamalar gider baştan söyliyim.bende de wifi bağlanma sorunu vardı çözüldü fabrika ayarlarına dönünce. :)

golyat23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz daha uğraş.Baktın olmuyor çıkar hafıza kartı ve hattını,fabrika ayarlarına dön.ama yüklediğin uygulamalar gider baştan söyliyim.bende de wifi bağlanma sorunu vardı çözüldü fabrika ayarlarına dönünce. :)

Teşekkür ederim. Çare bulamayarak format attım. Tüm uygulamalarım silindi fakat sorun da halledilmiş oldu.

golyat23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaa arkadaşlar birtek benim telefonumda mı bu sorun var anlamadım... rehberimde değişiklikler yaptığımda, örneğin kişinin ismini değiştirdiğimde ya da resmini.. mesajlar hep ilk kaydettiğim isim ve resimle kalıyor ve değişmiyor.. ben her değişiklikte format mı atacam telefona :(((