Formatlanan Harddisk'i Kurtarma

Bu konuyu okuyanlar

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar, bir tane bilgisayara windows 7 kurarken yanlışlıkla D sürücüsünü formatladım.

Benim kaybolan verileri geri getirmem gerekiyor, piyasadaki birkaç yazılımı denedim ama hepsi dosyları karışık olarak buluyor. Mesela iki proğram olan bir dosyayı kurtardığımda, proğramın kendi içindeki dosyalar karışmış halde geldi, bunların kendi dosyaları içinde gelmesi gerekiyor yoksa o proğramı tekrar kullanamam (farklı bilgisayarda denedim, kurtarmam gereken D sürücüsüne müdahale etmedim henüz)

Bana bu verileri dosya dosya kurtaracak bir proğram lazım, sizin önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

--- Mesaj Güncellendi ---

yardımcı olabilecek yok mu?

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Ontrack easy recovery var. Güzel programdır. Ama windows 7 de çalışmıyor. Xp yüklü makinada kurtarma yapman gerekiyor.

Ayrıca D kısmının üzerine başka birşey yazdıysa kurtarma olayı daha zordur.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Getdata Recover My Files, Bu programı öneririm.

haldunaksoz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ontrack easy recovery var. Güzel programdır. Ama windows 7 de çalışmıyor. Xp yüklü makinada kurtarma yapman gerekiyor.

Ayrıca D kısmının üzerine başka birşey yazdıysa kurtarma olayı daha zordur.

windows 7 de çalışıyor :) ve katılıyorum yazdıklarına

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Easy Recovery Pro önerebilirim
şahsen 1TB lik harici harddiskim bozulduğu için biçimlendirmek zorunda kalmıştım bu programla kurtarmıştım 200 aded filmi ve bir sürü resmimi :)

Program derinlemesine taradığı için ve 1TB harddisk olduğu için 7 saatte ancak taramıştı geri getirme işlemide bir o kadar sürmüştü.