TTNET Hız Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

DeLi_RuzGaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son 3 haftaya kadar 9 10 larda gezen hızım 3 haftadır 4 mbps i bile bulmuyor. iki gün önce müşteri hizmetlerini aradım 7 kez aramamın sonunda 6 mbps ye çıkardılar ve dünden beri yine 4 mbps ye sabitlenmiş durumda yardımcı olursanız sevinirim. çünkü sıkıldım artık bu durumdan internetimi kapattırmayı düşünmeye başladım.

Sistem Çalışma Zamanı: 33 hr 51 min
DSL Durumu:Bağlı
DSL Hızı:800/4128kbps

Ethernet:Bağlı

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
kapattircam die ara bk bkym nasl artyo hizin:)

DeLi_RuzGaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya inan artık aramak istemiyorum cuma günüde kapattırcam diye aradım düzeltiyosanız düzeltin dedim 6 mbps ye çıktı hız dünden beri gene düştü ya sabır diyorum artık ya sabır

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
btkye skyt etcm de? Olmadi et gtsn.

DeLi_RuzGaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzel fikir bunları bi yerlere şikayet etmeden bişey yapcakları yok

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Biraz saçma olacak ama bir önerim olacak modemden kaynaklanabilir mi acaba çünkü bir ara benim başıma geldi ttnet'i aramadan önce öylesine modemi fabrika ayarlarına aldım belgi düzelir diye gerçekten de düzeldi vede o gün bugün dür hızım hep aynı bence bir dene derim vede fabrika ayarlarına aldıktan sonra modemin dns ayarlarını 8.8.8.8-8.8.4.4 diye ayarla muhtemelen üç kutucuk olur orda 3'yü boş bırak kaydet modemi yeniden başlat belki düzelir ben o şekilde kullanıyorum gayet memnunum denemedi tavsiye ederim...

Umarım olur.. :)

DeLi_RuzGaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz saçma olacak ama bir önerim olacak modemden kaynaklanabilir mi acaba çünkü bir ara benim başıma geldi ttnet'i aramadan önce öylesine modemi fabrika ayarlarına aldım belgi düzelir diye gerçekten de düzeldi vede o gün bugün dür hızım hep aynı bence bir dene derim vede fabrika ayarlarına aldıktan sonra modemin dns ayarlarını 8.8.8.8-8.8.4.4 diye ayarla muhtemelen üç kutucuk olur orda 3'yü boş bırak kaydet modemi yeniden başlat belki düzelir ben o şekilde kullanıyorum gayet memnunum denemedi tavsiye ederim...

Umarım olur.. :)

dediğini bende denedim değişen bişey olmadı modemle alakalı bi sorun diil zaten he dedim belki olabilir fabrika ayarlarına döndürdüm hala aynı şimdi yine aradım şu meşhur arıza kaydını aldılar yine bakalım arayan soran olcakmı

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
dediğini bende denedim değişen bişey olmadı modemle alakalı bi sorun diil zaten he dedim belki olabilir fabrika ayarlarına döndürdüm hala aynı şimdi yine aradım şu meşhur arıza kaydını aldılar yine bakalım arayan soran olcakmı

bence bosuna bekleme. O kadar surelik abonelgim var 1 kez ariza kaydi biraktim geri donus yok.

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6

O zaman hiç uğraşma direk şikayet et bizim arkadaşın hızı da aynı senin gibi düştü 8,70mbps idi düşürmüşler 1,75mbps ye aradı aradı baktı ki değişen bir şey yok şikayet etti 15 gün içerisinde size döneceğiz demişler adamlar mail göndermişler bağlantı sorununuz düzeltilmiştir diye hakikaten de düzelmiş şuan ki 9.20mbps biraz uzattım ama anlıyacağın senin şikayet etme vaktin gelmiş de geçiyor bile direk bur dan https://tuketici.btk.gov.tr/ bas şikayeti uğraşma seve seve yapmazlarsa .... yaparlar artık neyse fazla uzattım umarım sorunun en kısa zaman da çözülür.... :)

DeLi_RuzGaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman hiç uğraşma direk şikayet et bizim arkadaşın hızı da aynı senin gibi düştü 8,70mbps idi düşürmüşler 1,75mbps ye aradı aradı baktı ki değişen bir şey yok şikayet etti 15 gün içerisinde size döneceğiz demişler adamlar mail göndermişler bağlantı sorununuz düzeltilmiştir diye hakikaten de düzelmiş şuan ki 9.20mbps biraz uzattım ama anlıyacağın senin şikayet etme vaktin gelmiş de geçiyor bile direk bur dan https://tuketici.btk.gov.tr/ bas şikayeti uğraşma seve seve yapmazlarsa .... yaparlar artık neyse fazla uzattım umarım sorunun en kısa zaman da çözülür.... :)

saolasın bende şikayet ettim zaten bakalım nolcak

DeLi_RuzGaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
simdi 14 gune varabilen bi bekleyis sozkonusu. Metronete superonline'a filan gecsene altyapi imkanin varsa tabi.

alt yapı olayını ikisinide arayıp öğrenmek gerekir. sence hangisi daha iyidir? superonlineyi herkes tavsiye ediyo metronet ilk defa senden duydum dün akşam biraz inceledim ama alt yapı sorun çıkarırmı öğrenmem gerek

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
eger bpl destekliyorsa bulundugun sehir altyapi die brsy one suremezler cunku bplde net elktrk kablosu uzerndn veriliyo. Tak calstr kablo flan ckmeyde gerek yk kablosuz vardi galiba bpl cihazinda.

DeLi_RuzGaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
superonline tarifesi biraz daha cazip geldi 8 mbps 59 tl ilk 6 ay 9.99 tl

awware

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende de 4 gundur ciddi anlamda hiz sorunu var. 2 senedir kullanıyordum cok iyiydi . aradim ttnet i 0,78 geliorsa sorun yoktur diolar birakin 8 i :D . arıza kaydı alamıyoruz dediler bana

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
bende de 4 gundur ciddi anlamda hiz sorunu var. 2 senedir kullanıyordum cok iyiydi . aradim ttnet i 0,78 geliorsa sorun yoktur diolar birakin 8 i :D . arıza kaydı alamıyoruz dediler bana

evet tarife adi 8 mpbs e kadar ya ondan.

--- Mesaj Güncellendi ---

akk yi pek geçmem ben zaten ttnettede öle zaten 25 gb ı geçince 1 mbps ye düşürüyolar yanlışmı biliyorum:S

ben daha ttnette hizi dusen birine rastlamadim :)

awware

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benden her ay 75 tl aliolar ben hangi paketteyim acaba :D bulamadım ve bende de limit varmı acaba ?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
benden her ay 75 tl aliolar ben hangi paketteyim acaba :D bulamadım ve bende de limit varmı acaba ?
Online işlem merkezine üye olup kullanıcı ismin ve şifrenle giriş yap orda bütün bilgilerine ulaşırsın...

byharby

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Speedtest'den hızımı ölçtüm. Beni Trabzon'da gösterip Rusya'dan bir serverla bu ölçümü yaptı. :D Yuh diyorum artık.

1839951328.png

Polithe1st

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet tarife adi 8 mpbs e kadar ya ondan.

--- Mesaj Güncellendi ---

ben daha ttnette hizi dusen birine rastlamadim :)

19 Mart 2012 itibariyle benim ve yakin çevremde oturan bir çok arkadaşımın hızlarını 1mbit'e sabitlediler akk yüzünden :)

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
şuanki tarih ile benimde hızımda bir değişme yok tam tersine artış var :) kotam 100 gb'da.
Not: 8 Mbps Limitsiz internet kullanıyorum :)