Sony Xperia Sola Ortaya Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Sony Xperia Sola Ortaya Çıktı

Çift çekirdekli işlemciye sahip telefonlar hep büyük ekran ile mi gelmek zorunda? Sony'nin yeni akıllı telefonu Xperia Sola, bu tabuyu yıkacak özelliklere sahip.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bende küçük ekran deyince 3 inch kadar sanmıştım,bu küçük ekranmı yani şimdi?
Bizim X5 3.8 inch bizimkide ufak sayılır o zaman.:rolleyes:
Zaten ben çok böyük ekran SEVMİİM.:p:laugh:

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Bu x5 ne sattı be abi her konuda bu :D Karşılaştırma cihazlarının babası :D Bu arada o açığı Sony anca buldu. Samsung bunu çok önce değerlendirdi, farklı özeliikte ve ekran boyutunda onlarda modeli bu açığı kapattı zaten. Arta kalanları da diğerleri düşünsün..

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Fiyat Performans kralı tabii de.:wink:
Hani küçük ekran deyince ben 3 ün altı diye düşünmüştüm.:yes:
Demekki herkes için küçük,aynı şekilde algılanmıyor.:D

Reaksiyon puanı
10,325
bence en ideal ekran boyutu 3.7"
hani azamisinden insan 4" boyutuna da bi şekilde katlanır, alışır falan diyelim ama daha ötesi telefon olmaktan çıkıyor. oyuncak kategorisine giriyor.
samsung başı çekti, diğer firmalar hurraa peşinden... abarttılar iyice...
ve artık ıphone haricinde diğer firmalar kalite özellikleri hep bu devasa ekranlı telefonlara koydular, koyuyorlar... da, bizim gibi normal boyutlu ekran isteyenler için bu ekstrem özellikleri çok görüyorlar. sony böyle bir açığı farkettiyse bravo derim, umarım diğerlerine de örnek olur.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
bence en ideal ekran boyutu 3.7"
hani azamisinden insan 4" boyutuna da bi şekilde katlanır, alışır falan diyelim ama daha ötesi telefon olmaktan çıkıyor. oyuncak kategorisine giriyor.
samsung başı çekti, diğer firmalar hurraa peşinden... abarttılar iyice...
ve artık ıphone haricinde diğer firmalar kalite özellikleri hep bu devasa ekranlı telefonlara koydular, koyuyorlar... da, bizim gibi normal boyutlu ekran isteyenler için bu ekstrem özellikleri çok görüyorlar. sony böyle bir açığı farkettiyse bravo derim, umarım diğerlerine de örnek olur.
Size katılıyorum. 3.7 '' gayet uygun bir boyut.Kendi telefonum 3,8'' bununla video seyredip,her türlü uygulamayı rahatlıkla halledebiliyorum.:wink:
Bunun üzerindeki boyutlar kulanım açısından kaba bence .:glare:
Benim bir esprım vardır.Bu boyuttakilere ben'Sahra Telsizinden bir farkı var anteni yok' diye.:D
Haksızmıyım?:wink: