Android telefonlara oyun nasıl kurulur anlatımı (Videolu)

Bu konuyu okuyanlar

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Android marketteki oyunların çoğu paralı olduğu için başka sitelerden indirmeye ihtiyaç
duyuyoruz.Peki indirdikten sonra nasıl kuracağız sizlere anlatacagim bilmeyen arkadaşlar için.
Şimdi apk + sd kart ismiyle geçen oyunlar rar dosyali oluyor.

1.Rar dosyasını masaustune çıkarıyoruz.
2.Telefonumuzu usb ile pc ye bağlıyoruz.
3.Dosyanın içinde apk uzantili bir dosya olacak onu telefona gönderiyoruz.
4.Apk dosyasını telefona kuruyoruz.
5.Masaustundeki dosyanın içinde sd kart dosyasıni telefonumuzdaki android/data klasorunun içine atiyoruz.
6.Telefonumuzun ekranına oyunun simgesi geliyor.açıyoruz ve tamamdir...sorularınız olursa sorabilirsiniz
istek olursa video ile anlatabilirim....

[video=youtube;QNMDLxoVIqc]http://www.youtube.com/watch?v=QNMDLxoVIqc[/video]

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
merhabalar indirme işlemini anlatırmısını googleplayden indir diyorum yüklendi diyo gerisi yok

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bende de aynı sorun var.Yakında duzeltirler

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Video ile anlatır mısınız anlamadım teşekkürler

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bana oyun kurmayı öğretme oyun yapmayı öğret...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba admın benım sormak ıstedıgım konu şu bılgısayardan rar dosyasını çıkartıp telefona nasıl kuruyoruz

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
merhaba admın benım sormak ıstedıgım konu şu bılgısayardan rar dosyasını çıkartıp telefona nasıl kuruyoruz

winrar yada 7-zip tarzı bir program ile arşivden çıkart. çıkan .apk dosyasını telefona kopyala ve telefonda dosya yöneticisi yardımı ile kurulum yap :)

cinliserkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
apk mania adlı siteden modern combat 4 oynunu indirdim.apk dosyasını telefona yollayıp kurdum daha sonra geri kalan dosyalarıda hafıza kartına attım..oyunu başlatıyorum fakat geri atıyor nedendir acaba...yardımlarınız için teşekkür ederim.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
apk mania adlı siteden modern combat 4 oynunu indirdim.apk dosyasını telefona yollayıp kurdum daha sonra geri kalan dosyalarıda hafıza kartına attım..oyunu başlatıyorum fakat geri atıyor nedendir acaba...yardımlarınız için teşekkür ederim.

Oyunu indirdiğiniz yerde sd card içinde tam olarak nereye kopyalayacağınız yazıyordur.

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18

Geri kalan dosyaları SDcard -> Data -> Obb (bu dosyayı kendiniz yaratmalısınız) dosyasının içine atmalısınız. Ayrıca açıklamalarda bazen interneti kapatıp oyunları öyle açın uyarısı yazar. Ona da dikkat etmek lazım...

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
En iyisi apk'yı indirip patchleyip wifi ile indirmek.En sağlamı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben battle for wesnoth diye bir oyun indirdim. cacheleri android data ya at dedi attım. ama yine de bazı dosyaları internetten indirmeye çalışıyor bunu nasıl halledeceğim

Habib Müküs

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşım ilk önce data dosyasını android/obb klasörüne atın ondan sonra apk yi kurun sonra oyuna girin oyun açılır sorun olursa bildirin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben oyunu yüklüyorum fakat data dosyasının içine atmadan zaten orada o klasör oluşuyor yükledikten sonra gelen dota klasörünü neyapim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
apk yi indirip telefona kurduktan sonra gameloft yazısından sonrası gelmiyor

serkan41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
akp yi kur sonra rardan çıkardıgın com. ile biten ikinci dosya data ise data klasörüne obb ise obb klasörüne at dosyatı direk at içine girme.( obb data klasörü yoksa oluştur )sd cart /andıroid / data veya obb at bu kadar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
genaral mobilde yapmaya calıştım olmadı lütfen vidyolusunu yapın:mrgreen::yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bnde sadce 1 tane apk dosyası var android/data direk attım içine sonrasında ne yapcam

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Konu baya eski ama anlamayan arkadaşlar varsa eve gidince video hazırlayayım o zaman

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Video yükleniyor konunun başına ekleyeceğim

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
[video=youtube;QNMDLxoVIqc]https://www.youtube.com/watch?v=QNMDLxoVIqc[/video] @android3 konu başlığınıda videolu olarak değiştirseniz :D(İnternet yavaş olduğundan düşük çözünürlükte kaydettim görselik pek bişey yok zaten)

3310

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hocam GTA SAN ANDREAS apk sını indirdiğin sitenin linkini atarmısın?

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hatırlamıyorum suan ama googlea yazarsanız gta sa Full apk diye indirebilirsiniz