Google Chrome Video Açılma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

AsaRTy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Windows 8 Yüklediğimden Beri. Google Chrome ' da www.Ligtv.com.tr www.vidivodo.com www.acunn.com ..... Gibi Sitelerdeki Videoları Açammıyorum .
Windows 7 de öyle Değildi .
Fakat Şöyle Bir Şey Var Diğer Windows 8 Yükleyenlerde Sıkıntı Çıkmıyor Sizce Bu Neyden Dolayı Kaynaklanıyor Olabilir. _???

Yardımcı Olabilirseniz Çok Mutlu Olurum.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510

AsaRTy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://forum.shiftdelete.net/chrome/246785-chrome-bu-videolari-acmiyor.html

Bendede var aynı sorun şu anda w7 deyim hiçbi sorun yok fakat w8 e geçince Chrome da bu bazı sitelerdeki videoları açmıyor... Sorunu bende çözemedim herşey bütün ayarlar w7 ile aynı fakat w8 de açmıyor sebebini anlayamadım...

Benimde Kanal D web tv videolarını açmıyor... Bide sen dene açıyor mu?...

http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=12126

Yok Dostum Açmıyor.

Çok Sinirim Bozuyor Bu Olay

mustafa431

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bende de oldu bende win 8 geçtim açılmıyor..

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Windows 8 ve Flash arasında bir uyumsuzluk var galiba. Herkeste aynı sorun olduğuna göre.

Birde Adobe Flash Playerin RC1 sürümünü kurmayı filan deneyin. :wink:

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
ben windows 8 yüklediğimde videolar açılıyordu denediğim sitelerde herhalde bana denk gelmedi açılmayan videolar.
Lig tv sitesinde denememiştim ama .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler internet dowload manager kullanıyorsanız eğer . İDM yi açın orda indirilenler bölümünden seçeneklere girin. Ordanda dosya türlerine gelin ordaki tüm dosya türlerini kaldırın .3gp mp4 falan filan .vs onları kaldırın .Sonra açmayı deneyin ben öyle yaptım valla oluyor .

Atsizadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aynı sorun bende de vardı uzun süre geçmiş konudan fakat çözdüm şuan sırf sizleri bilgilendirmek için üyelik açtım yazıyorum. Ben avast kullanıyorum avast'ın reklam engelleme gibi bir huyu var iyi hoş ama bu yüzden videoları reklam olarak görüp açmıyor. Chrome'da sağ en üstte avast'ın simgesi oluyor ona tıklayıp reklam özelliğini kapatırsanız videolar açılıyor.

Jamais Vu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni konu açmak istemedim buradan sorayım:
youtube'da videoyu açıyorum saniyeler ilerliyor ses var ama görüntü yok bugünden beri uğraşıyorum baya araşatırdım aynı sorunla ilgili başlıklar var bazı forumlarda ama çözüm yok çoğu 2-3 sene önce açılmış konular zatenhttp://www.youtube.com/swf_test.html diye bir link vermişler buradan haloluyor diye ama şuan link uçmuş. faceye yüklü youtube videolarını izleyebiliyorum ama youtube'dan izleyemiyorum ie'de de izleyebiliyorum buarada chrome'da ses var görüntü yok. yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
teşekkürler sdn okuru.ıdm deki dosya türleri kısmını sildiğinizde sorun halloluyor.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Aynı sorun bende de varmış 2012 de ama o w8 in üstünden kaç tane w8 geçti şimdi..:D O zamanlar bende de Avast vardı belki Avasttan kaynaklanıyor olabilirdi.. Her neyse.
@Jamais Vu
Şunları bir dene bakalım.

1-Chrome adres çubuğuna chrome://flags yaz enterla
2-Oraya ulaştıktan sonra ctrl-f klavye kısayolu ile search kutusunu göster.
3-"
Donanım ivmeli video kod çözümünü devre dışı bırak" search kutusunu yazıp onu etkinleştir.
4-Tarayıcıyı yeniden başlat.

Jamais Vu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de varmış 2012 de ama o w8 in üstünden kaç tane w8 geçti şimdi..:D O zamanlar bende de Avast vardı belki Avasttan kaynaklanıyor olabilirdi.. Her neyse.
@Jamais Vu
Şunları bir dene bakalım.

1-Chrome adres çubuğuna chrome://flags yaz enterla
2-Oraya ulaştıktan sonra ctrl-f klavye kısayolu ile search kutusunu göster.
3-"
Donanım ivmeli video kod çözümünü devre dışı bırak" search kutusunu yazıp onu etkinleştir.
4-Tarayıcıyı yeniden başlat.

eyvallah başkan ümidi kesmiştim valla kendi kendine düzelir diye bekliyordum :) çok sağolasın
ek olarak vine videoları da açılıyor artık önceden youtube açılırken vine açılmıyordu o da dikkatimi çekti sağolasın tekrardan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam çok teşekkürler ya. Oh be sonunda. Bende de adblock vardı. Halloldu.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Bende bazı face vidyoları açılmıyor , nasıl düzelir ?