Samsung Galaxy Ace S5830 mi ? Samsung Galaxy Gio S5660 mi ?

Samsung Galaxy Ace S5830 mi ? Samsung Galaxy Gio S5660 mi ?

• Galaxy Ace S5830

Kullanılan: 8 72.7%
  • Galaxy Gio S5660

Kullanılan: 3 27.3%

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bütçem 550 tl, android li tel alıcam aklımda iki seçenek var Galaxy Ace ve Galaxy Gio aralarında ki fıyat farkı 100 tl bence önemlı bi miktar kıyaslama yaptıgımda aralarında 100 tl e degecek bi fark göremedim, sizce galaxy ace 100 tl farka deger mi ? yoksa gio mu alayım. benim için uygulamalarda ki performansı ve menü ve içerik zenginliği önemli. Bildiginiz bu ürünlerle yarışabilecek ürünler varza yazın lütfen yada inidirime girecek veya giren ürünler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum...

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
İşlemci, ram ve grafik yongaları aynı. Ekran 5830'da 3.5'' 5660'ta 3.2. 5830'da flaşlı 5.0 mp kamera var. 5660'ta 3.2 flaşsız. Bir de 5830'da gorilla glass ekran. Diğer özellikleri aynı. Ekran büyük olmasın dersen 5660 al derim.

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşlemci, ram ve grafik yongaları aynı. Ekran 5830'da 3.5'' 5660'ta 3.2. 5830'da flaşlı 5.0 mp kamera var. 5660'ta 3.2 flaşsız. Bir de 5830'da gorilla glass ekran. Diğer özellikleri aynı. Ekran büyük olmasın dersen 5660 al derim.
ben bu ekranlardan pek anlamıyorum rakamsal olarak fikir yürütüyorum :) 3.2 ile 3.5 arasında nekadar fasrk var bilmiyorum çok fark ediyor mu ?

--- Mesaj Güncellendi ---

Hocam menü ve içerik bakımından hangısı daha zenğin ?

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hocam teknosada denedim ben ace e 100 lira fazladan vermek mantıksız,gio gözüme daha iyi daha canlı geldi,bende ace almakta kararlıydım şimdi sorsalar kesinlikle gio derim,pişman olmassın hiç düşünme gio al derim ben.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
ben bu ekranlardan pek anlamıyorum rakamsal olarak fikir yürütüyorum :) 3.2 ile 3.5 arasında nekadar fasrk var bilmiyorum çok fark ediyor mu ?

Hocam menü ve içerik bakımından hangısı daha zenğin ?

0.75 cm fark var aralarında. Menü ve içerik olarak aynılar

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Ekran olarak ace çok az biraz büyük. Ama ikisinde de çözünürlük aynı olduğu için gio'da görüntü daha net ve daha canlı. Onun haricinde ace'de flaş ışık ve 5mp kamera var. Gio'da ise 3,2mp kamera var, flaş ışık yok. Eğer fotoğraf çekme ile fazla işiniz yoksa Gio tavsiye ederim.

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyleyse Yaşasın Gio :D Teşekkürler arkadaşlar degerli tavsiyeleriniz için. bende de gio agır basıyordu şimdi daha bi emin oldum :)

Arkadaşlar Gio şuan güncel hertürlü uygulamayı çalsıtıraqbılecek güçte mi ?

unutmadan Gio ya en son hangı resmi güncellemeler çıktı ark...

birde beyaz mı siyah mı ? :D

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Öyleyse Yaşasın Gio :D Teşekkürler arkadaşlar degerli tavsiyeleriniz için. bende de gio agır basıyordu şimdi daha bi emin oldum :)

Arkadaşlar Gio şuan güncel hertürlü uygulamayı çalsıtıraqbılecek güçte mi ?

unutmadan Gio ya en son hangı resmi güncellemeler çıktı ark...

birde beyaz mı siyah mı ? :D

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/samsung-s5660-gio_02.044.1271.0556.htm

resmi son sürüm 2.3.3 ancak ben 2.3.6 sürümü haricen yükledim. Son derece stabil ve hızlı, şarjı çok iyi

Beyazınıı kullanıyorum ben. oldukça şık, tavsiye ederim.

Özellik itibariyle yüksek beklentilerin olmasın. Flash desteği yok, onu dışarıdan yükledim root ederek. Her zaman işe yaramıyor flash. Bugüne kadar çalıştıramadığım uygulama olmadı..

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/samsung-s5660-gio_02.044.1271.0556.htm

resmi son sürüm 2.3.3 ancak ben 2.3.6 sürümü haricen yükledim. Son derece stabil ve hızlı, şarjı çok iyi

Beyazınıı kullanıyorum ben. oldukça şık, tavsiye ederim.

Özellik itibariyle yüksek beklentilerin olmasın. Flash desteği yok, onu dışarıdan yükledim root ederek. Her zaman işe yaramıyor flash. Bugüne kadar çalıştıramadığım uygulama olmadı..
Valal hocam ben hiç anlamıyorum bu root lar felan ben baya bi çagın gerisinde kaldım :) ürünü aldıktan sonra bana yardımcı olursunuz dimi bu root güncellemem vs konularda ben çok bilgisizim dune kadar android ne onuda bılmıyordum :)

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Valal hocam ben hiç anlamıyorum bu root lar felan ben baya bi çagın gerisinde kaldım :) ürünü aldıktan sonra bana yardımcı olursunuz dimi bu root güncellemem vs konularda ben çok bilgisizim dune kadar android ne onuda bılmıyordum :)

Az önce eşim için sipariş verdim ben de :D Sen al, yardımcı oluruz :)

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayırlı olsun :) çok sagol...

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
1 yıl olacak gio kullanıyorum, beklentilerimin üstünde performans sergiledi, en çok istediğim oyunlarda biri olan, gta3 oyununu rahatlıkla açıyor :D film tv oyun konusunda gio güzel, 50 tane oyun yüklü bende :) istediğin zaman gio hakkında bilgi alabilirsin sonuna kadar yardımcı olurum. Hayırlı olsun gio telefonun

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 yıl olacak gio kullanıyorum, beklentilerimin üstünde performans sergiledi, en çok istediğim oyunlarda biri olan, gta3 oyununu rahatlıkla açıyor :D film tv oyun konusunda gio güzel, 50 tane oyun yüklü bende :) istediğin zaman gio hakkında bilgi alabilirsin sonuna kadar yardımcı olurum. Hayırlı olsun gio telefonun
Degerli ğörüşlerin için teşekkürler :) bende aynı kanaatteyim, lakin uygulama ve oyunlar konusun'da teretdütlerim vardı sayende kalmadı :) ürünü henüz sipariş etmedım ama en gec yarım sıparıs ederim yardımcı olursan çok sevinirim :)

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş oyunu açıyor diyor ama oynatıyomu diye sorsana bi önce?

Ben iphone kullanıcısıyım bide android deneyim dedim gittim ace aldım fakat gta3,nova v,s gibi oyunlarda müthiş bir kasma var android iş değil sana tavsiyem şuan direk olarak turkcell bayisine git ve ayda 19tl ye İphone 3gs al istedigin oyun uygulama tema ne ararsan var + sınırsız destek benden seçim senin.

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaş oyunu açıyor diyor ama oynatıyomu diye sorsana bi önce?

Ben iphone kullanıcısıyım bide android deneyim dedim gittim ace aldım fakat gta3,nova v,s gibi oyunlarda müthiş bir kasma var android iş değil sana tavsiyem şuan direk olarak turkcell bayisine git ve ayda 19tl ye İphone 3gs al istedigin oyun uygulama tema ne ararsan var + sınırsız destek benden seçim senin.

Arkadaşım kampanya hakkında pek bilgin yok heralde,o senin dediğin kampanyadan yararlanmak için gold veya gold plus paketlerinden birine abone olman lazım o paketlerde 70-80 liraydı en son hatırladığıma göre,yani turkcell öle ıphone u aylık 20 tl ye vermez,bidaha yorum yazarken bi araştır soruştur ondan sonra yorum yap istersen.

Arkadaşım görünüşe göre gio almakta kararlsın,şu an hızlıal.com da gio 450 tl lesinlikle kaçırılmayacak bir fırsat böyle fırsatlar olmaz sürekli benim tavsiyem hiç dk kaybetmeden hızlıal.com dan siparişini ver ,en az cebine 90-100 kalır inan bana,o paraylada 8GB hafıza kartı güzel şık kılıf falan alabilirsin düşün yani 100 lira cepte,gio dan vazgeçme kesinlikle pişman olmassın...

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Buda kanıtı real racing 2, bu oyunu kasmıyor, çoğu oyunu kasmıyor bilip bilmeden lütfen insanları yönlendirmeyelim,

video bana aiittir
[video=youtube;ZD6URrBQ5nw]http://www.youtube.com/watch?v=ZD6URrBQ5nw&feature=related[/video]

Şu ana kadar oynadığım oyunlar halende oynuyorum
asphalt 5 hd
real racing 2
nova 1
nova 2
gangstar miami
gangstar 1 oyunu
gta3 Türkçe
pes2012
fifa2012
nfs shift
aftermath x
angry birds full serisi
raging thunder 2
MSM pro dev tekerlekli arabalar
Trial extreme 1 ve 2
CHAOS
The lost souls
NBA jam
half life mobile
mojo madness
freestyle ditr bike
moto GP
All out war

Aklıma gelenler bunlar ama daha çok var. Ben önceden 120 tane oyun yüklemiştim gioma, şimdi 45 tane felan var :D

Bu videoyuda şimdi çektim :)
Gta3 Türkçe
[video=youtube;c8fXs8j5_m4]http://www.youtube.com/watch?v=c8fXs8j5_m4&feature=youtu.be[/video]

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Buda kanıtı real racing 2, bu oyunu kasmıyor, çoğu oyunu kasmıyor bilip bilmeden lütfen insanları yönlendirmeyelim,

video bana aiittir
[video=youtube;ZD6URrBQ5nw]http://www.youtube.com/watch?v=ZD6URrBQ5nw&feature=related[/video]

Şu ana kadar oynadığım oyunlar halende oynuyorum
asphalt 5 hd
real racing 2
nova 1
nova 2
gangstar miami
gangstar 1 oyunu
gta3 Türkçe
pes2012
fifa2012
nfs shift
aftermath x
angry birds full serisi
raging thunder 2
MSM pro dev tekerlekli arabalar
Trial extreme 1 ve 2
CHAOS
The lost souls
NBA jam
half life mobile
mojo madness
freestyle ditr bike
moto GP
All out war

Aklıma gelenler bunlar ama daha çok var. Ben önceden 120 tane oyun yüklemiştim gioma, şimdi 45 tane felan var :D

Bu videoyuda şimdi çektim :)
Gta3 Türkçe
[video=youtube;c8fXs8j5_m4]http://www.youtube.com/watch?v=c8fXs8j5_m4&feature=youtu.be[/video]

Hocam video iyi hoşta bide ses olaymış keşke :D bide gta baya bi kasıyo gibi he ne dersin :D

Sana bir sorum olacak,bu yaza doğru gio almayı düşünüyorum ace le gio yu inceledim falan gio daha ağır bastı daha hoşuma gitti çözünürlük falan daha iyi soruma geleyim,yine buna benzer bi konuda bi arkadaş yazmıştı android marketten falan yüklediğin oyunlar telefonun hafızasına yükleniomuş direk kendin hafıza kartına atman gerekiyormuş bu doğrumu?,birde belki zahmet olacak ama gio nun sevdiğin sevmedğin yani + ları - lerini falan uzuunca :D anlatırmısın sana zahmet :) şimdiden teşekkürler.

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Arkadaşlar ben de dün hatun için Galaxy Ace sipariş ettim ama herkes Gio demiş, yanlış mı yaptık acaba? :)

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Telefonu kullanacak kişi ben olmayacağımdan, öyle bir incelemeyi benden göremeyeceksiniz maalesef. Yine de şöyle bir bakar kurcalarım. İyiymiş ya da kötüymüş derim en azından. :D

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Hayırlısı olsun, Ace telefonun. :) bu oynadığım oyunların hepsini ace telefonda açıyor haberin olsun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bi fark 5 mega kamera + led flash aralarında dimi ?

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar ben de dün hatun için Galaxy Ace sipariş ettim ama herkes Gio demiş, yanlış mı yaptık acaba? :)
saçmalama hacı ya bunlar gio kullanıcısı ondan böyle diyorlar:D:D:D Ace çok estetik bir tel bayanlara gider yani

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gio ile ace nin çoğu özelliği aynı sadece ekran ve kamera farklı ben gio kullanıyorum kamera yeterince iyi ekran boyutu da güzel gio öneirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yav ace daha iyi gio falan diosunuz gio en cok samsung galaxy y benziyor ace daha iyi bi telefon bide gio diyenlere soruyom siz hep fiyata bakıryosunuzda konuşuyorsunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaş bnde de gio war ama gta3 ü hiç bi yerde bulamıyorum sen telefonuna gta3 ü nerden indirdin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkeze söylüyorum en iyisi ace yani gio dan daha iyi adamlar boşunamı 100 tl fark koyuyor bi düşünün :D bakın ben ace kullanıyorum hiç kasılmıyor çünkü sd kart 8 gb yani sd kart ile de ilgisi var... Hee bunu iyi dinleyin bakın size örnek Laptopta oyun oynarken hiç kasılmıyor değilmi ama Natebook ta oynamayı deneyin oyundan zevk alınmaz

yalinsak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S5830i kullanıcısıyım ve hiç memnun değilim telefondan. Oldukça yavaş çalışıyor 181mb hafızası var hemen doluyor, sadece facebook uygulaması 30 küsür mb yer kaplıyor. Telefonu rootladım ama yine biçok güzel yazılım uyumlu değil ace ile. Almayı düşünenlere tavsiyem uzak durun cihazı çok kurcalayan biri iseniz.

Son mesajlar