Olympiakos - Galatasarary MP maçı hangi kanalda?

Bu konuyu okuyanlar

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Galatasaray MP tarihi virajda

Galatasaray Medical Park, Turkish Airlines Euroleague Top 16 turu 6. ve son hafta karşılaşmasında Olympiakos ile karşı karşıya gelecek.

Tarihi karşılaşma, 21:45'te başlayacak ve NTV SPOR'dan yayınlanacak.

GS12_YPMTH.jpg

Galatasaray Medical Park Erkek Basketbol Takımı, THY EuroleagueTop 16 turu 6. ve son hafta maçında bugün deplasmanda Yunanistan'ın Olympiakos ekibine karşı tarihi bir maça çıkacak.

Tarihinde ilk defa mücadele ettiği Euroleague'de Top 16 turuna yükselme başarısı gösteren sarı-kırmızılı takım, Olympiakos ile yapacağı karşılaşmadan galibiyetle ayrılması veya 1 sayı farkla yenilmesi durumunda bile adını son 8 takım (play-off çeyrek final) arasına yazdıracak.

Atina'daki Barış ve Dostluk Spor Salonu'nda oynanacak maç saat 21.45'te başlayacak ve NTV SPOR'dan canlı yayınlanacak.

Grupta 3 galibiyet, 2 yenilgisi olan Galatasaray Medical Park 2. sırada yer alırken, çıktığı 5 maçtan 2 galibiyet, 3 mağlubiyet alan Yunanistan temsilcisi de 3. sırada bulunuyor.
Sarı-kırmızılı takım, rakibi ile İstanbul'da yaptığı ilk karşılaşmayı 78-77'lik skorla kazanmıştı.

http://www.ntvspor.net/haber/basketbol/59818/galatasaray-mp-tarihi-virajda

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
GSTV | Son Topa Kadar YENİLMEZ ARMADA!

[video=youtube;IQlQJqt1jg8]http://www.youtube.com/watch?v=IQlQJqt1jg8[/video]

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Şimdiden heyecan bastı. Son set' i düşünemiyorum :w00t:

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Çok iyi bir maç bizleri bekliyor.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Son saniyelerde kalp atışlarımın yavaşlayacağını hissediyorum :D

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Benim kalbim heyecandan durur :)

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Ufak tefek TV başına kaçayım ben. Maç sonrası İnşallah yüzümüz gülerek buluşuruz dostlar...

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Son periyotta döndük döndük, yoksa evimize boynu bükük döneceğiz.. .Allah korusun.

Suicide Veil

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Çok yazık oldu pota altında bir tane yırtıcı adamımız yok, hele de haluk yıldırımdan böyle kritik bir maçta medet ummak çok saçma..

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Teşekkürler GALATASARAY.

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Herşey için Teşekkürler GALATASARAY'ım!

XAFER37

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
nerden nereye hey gidi galatasarayım helal be nice başarılara inşallah bidakine artık re re re ra ra ra gassay gassay cimbombom :)

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
atinadaki atmosfer hiç beklediğim gibi değildi. tribünlerde yer yer boşluk vardı. taraftar da son derece ruhsuzdu. son periyot dışında seslerini duymadık bile.

nerde bizim taraftarlarımız, nerde bunlar... seneye euroleague'de olmazsak bizden çok euroleague kaybeder. :)

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
atinadaki atmosfer hiç beklediğim gibi değildi. tribünlerde yer yer boşluk vardı. taraftar da son derece ruhsuzdu. son periyot dışında seslerini duymadık bile.nerde bizim taraftarlarımız, nerde bunlar... seneye euroleague'de olmazsak bizden çok euroleague kaybeder. :)
Evet katılıyorum. Galatasaray taraftarı ile kesinlikle Euroleuge de oynamalı. :) Taraftarın bu sene yarattığı atmosfer, yönetimin yaptığı ışık gösterileri, biraz da A lisansı alabilmek içindi zaten. Bence görev tamamlandı. :)Bu sezon performansı ile lisans almak kolay. Gerçi A lisans süreleride doluyor bu sene. Hem katılım sistemi, hemde lisans sistemi değişecek. Mevcut sistem oldukça karışık. Bakalım daha ne kadar karıştıracaklar...

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Evet katılıyorum. Galatasaray taraftarı ile kesinlikle Euroleuge de oynamalı. :) Taraftarın bu sene yarattığı atmosfer, yönetimin yaptığı ışık gösterileri, biraz da A lisansı alabilmek içindi zaten. Bence görev tamamlandı. :)Bu sezon performansı ile lisans almak kolay. Gerçi A lisans süreleride doluyor bu sene. Hem katılım sistemi, hemde lisans sistemi değişecek. Mevcut sistem oldukça karışık. Bakalım daha ne kadar karıştıracaklar...
ben de katılım şartlarını merak ediyordum. nasıl oalcak bilgin var mı? :)

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
A lisansı almamız pek mümkün değil seneye, gerçi Unics'ten sonra en kuvvetli aday biziz ama Final 8 yapmış bir Unics varken bize vermezler o lisansı. Ama B lisansı veya wild card için şansımız çok yüksek. Seneye de Euroleague'de oluruz diye düşünüyorum. Tabii ligi kazanırsak otomatik olarak giriyoruz, inşallah gerek kalmaz bunlara.

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Sistem değişiyor bu sene. Mevcut sistem öyle karışık ki aslında, hiç kafa yormaya gerek yok bence :)

Bazı ülkeler ekonomik şartları yerine getiremiyor, önümüzdeki sezonlar için A lisansları iptal edilecek. Ayrıca ülke sıralamasını bile etkiliyor bu durum.

--- Mesaj Güncellendi ---

ben de katılım şartlarını merak ediyordum. nasıl oalcak bilgin var mı? :)

http://forum.shiftdelete.net/spor/13092-sdn-galatasaray-kulubu-98.html#post1819673 Burada bahsedilmiş biraz :)

Maçın oynandığı salonun koltuk sayısı ve taraftarın salonu belli bir oranda doldurması bile önemli katılım için... :)