TTnet bunun Adil kotadan dolayı oldugunu soyluyor ama alakası yok !

Bu konuyu okuyanlar

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://a1202.hizliresim.com/u/x/346cf.png
Resimde gordugunuz gibi Benim anladıgım kadarıyla ben call center'i arayıp hızımın sınırlandırılmasını istemişim.Şuan hız 4mbit
Ama ttnet diyor ki adil kotadan dolayı hızınız düşmüş Ne alaka suana kadar hıc hızım adıl kotadan dusmemısdı hadi dustu diyelim
1 mbit olması gerekmez mi Adil kotayla alakası yok bence acıklamada eklenmemıs Musterı hızmetlerı zaten cart curt cevaplar veriyo bide siz bakın istedim.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ya bıktım ben bu ttnet in vurdum duymazlığından kullanıcı aleyhine olsunda ne olursa olsun windowsun sonu belli olmayan yardım daki kör kuyuları gibi şirket ya her tarafı ofsayt

seninde ALLAH yardımcın olsun TTNET düştünmü kalmkmanın zor olduğu yer.......

avlankı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haemen ayrıl arkadşım zararın neresinden dönersen kardır.bir arkadaşım ttnetin 60 liralık bitarifesini kullanıyordu ama hiç 60 lira ödemedi hep 120 lira fatura ödedi.adam bunun sebebini sorunca yetkiliye aldığı cevap beni hemgüldürdü hemde düşündürdü.yetkilinin dediğine göre cam kulandığın zaman fatura 2 ye katlıyor .. bu gerçek arkadaşlar kafadan da sallamıyorum.fatura ortada. ve internet paketid sınırsızdı.BENDEN HERKESE TAVSİYE SAKIN AMASAKIN TTN FİBERMŞ ÇOK HIZLIMIŞ BİLMEMNEDEYİPTE KANMAYIN!!!! Ve elniziverdinizmi birdaha kurtulamıyorsunuz saygılarımla

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
daha demin aradım Hız yükseltmeyı bız yapamayız dıyor Peki nasıl dusurdunuz gercekten can sıkıcı olmaya başladı TTnet artık bırakıyorum.

hpdesktop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu güne kadar sinirlendigim iki call center 1. TTnet 2. Akbank.Eski evimdeyken yaşadıgım sorunları anlamak istemiyorlardı sanki.şimdi iyi durumdayım.

orhan25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar konuyu neden uzatıyorsunuz 32 mb kulanıyordum 1 haftada doldu 50 gb düştü hız aradım iptal etirdim hem telefonu hem interneti UYDUNET te gectim adil kulanım diye bir kota uygulaması da yok acın siteyi bakın

An-wen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Link bozuk, bir yerde okumuştum ne kadar doğrudur Allah bilir.

Super online, TTNet adk uygulamıyor diye mahkemeye vermiş ve kazanmış TTNet'te Mart ayından bu yana uygulamaya koymuş. Yani her ayın 15'ine kadar indireceğinizi indirin. 50 gb kotayı geçtiğinizde hız 1 mbps'e düşer..

Ayın 15'ine kadar indireceğinizi indirin 8 mbps hız ile.. Geri kalan 15 gündede 1 mbps ile geçirirsiniz...

Son mesajlar