Hesabın Geçici Olarak Kilitlendi ...!!

Bu konuyu okuyanlar

acemoqlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam..

Ben yaklaşık 2 3 aydır facebook'uma giremiyorum. benden kimlik istediler. gönderdim fakak 2 aydır ne mesaj ne e-posta mesajı geliyor. hiç bir şekilde açamıyorum . kaç kere yolladıysam kimliğimi açmadılar .

Facebookumu nasıl açabilirim bi yardımcı olursanız sevinirim...! :( :devil::devil::angry:

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Allah için ne üdüğü belli olmayan adamlara kimlik bilgilerini mi verdin Allah akıl fikir versin başkada bir şey demiyorum :) kapansa ne olacak gider yenisini açarsın çok mu zor :) soruna gelecek olursak büyük bir ihtimal kimlikteki bilgilerin açmış olduğun hesapla eşleşmiyordur.

acemoqlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kimliğini gönder diyosun ama orda ne bilgiler neler neler var 4800 arki + 39 bin abone :D yoksa dediğin gibi gider baska face açarım ki açtımda zaten :D

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Facebook girişinde şifremi unutum tık E.posta adresi ve bir en çok gürştüğün arkadaşın adı yaz bu hesab benim tıkla email adresini şifre sıfırlama kod gelşecek yönergelerin tıkatlice yap sorun hal olur ...
Burayı tıkla gereken yaz: https://tr-tr.facebook.com/recover.php:yes:

acemoqlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler . olmazsa buraya tekrar yazarım

iyi günler

kolay gelsin..

--- Mesaj Güncellendi ---

Yine aynı sorun yine yineeeee :mad:@@@

ENİGMA-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu facebook kafayı yedi galiba geçende arkadaşımın başına bu iş geldi onunda 15.000 kişilik sayfası vardı . Giderek artıyo kitlemeler :D

9EVE2E

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Facebook girişinde şifremi unutum tık E.posta adresi ve bir en çok gürştüğün arkadaşın adı yaz bu hesab benim tıkla email adresini şifre sıfırlama kod gelşecek yönergelerin tıkatlice yap sorun hal olur ...
Burayı tıkla gereken yaz: https://tr-tr.facebook.com/recover.php:yes:
teşekkür ederim gerçekten çok işime yaradı emeğinize sağlık o kadar forumlar arasında ararken çözümü sizin sitenizde buldum tekrar teşekkürler

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
teşekkür ederim gerçekten çok işime yaradı emeğinize sağlık o kadar forumlar arasında ararken çözümü sizin sitenizde buldum tekrar teşekkürler

alabildinmi geri bizim arkadaiınkide kilitlenmiş 2 haftadır telefon numarasını girmesine Facebook ta en çok konuştuğu kişinin

İsmini göndermesine rağmen haber gelmedi??? Hesapta açılmıyor aynı sorun dan...

ddyws

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu facebook kafayı yedi galiba geçende arkadaşımın başına bu iş geldi onunda 15.000 kişilik sayfası vardı . Giderek artıyo kitlemeler :D

benim arkadaşımın başınada geldi ilginç çekemiyor face kalabalık sayfaları demekki haha