Video yapma Programı (Movie Maker Gibi )

Bu konuyu okuyanlar

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
Arkadaşlar movie maker ve proshow gold slayt prog kullanıyorum ikiside süper prog , ve şimdi daha fazla cok eklentili olan daha tasarımlı olan slayt tasarımlı prog istiyorum bilen varsa yorumlarınızı yazarsanız sevinirm ...

Krazky

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Sana Cyberlink PowerDirector 10 öneririm... Sınıfında mükkemel bir yazılım... Aklına gelecek binlerce eklentileri var... Eklentiler için sitesinden istediğini kullanabilirsin. Nette cracklenmiş hali mevcut... 2011 ve 2012 de yılın en iyi video düzenleme programı olarak 1. sırada... Buradan inceleyebilirsin....

weftmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba cyberlink powerdirector iyi birşey gibi görünüyor. Bunun ücretsizi yokmudur? Bir de bu program ile profesyonel reklam, tanıtım gibi kısa videolar yapmak mümkün müdür? Bir de movie maker son derece basit bir yazılım bence, pek beğenmiyorum, sadece slayt tarzında basit şeyler yapılıyor. Daha orjinal videolar yapabileceğim yazılımlar lazım ücretsiz olsun, bilgisi olan varsa..

weftmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acaba 2013 yılında soruma cevap alabilecek miyim?

SKYLİNE26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba cyberlink powerdirector iyi birşey gibi görünüyor. Bunun ücretsizi yokmudur? Bir de bu program ile profesyonel reklam, tanıtım gibi kısa videolar yapmak mümkün müdür? Bir de movie maker son derece basit bir yazılım bence, pek beğenmiyorum, sadece slayt tarzında basit şeyler yapılıyor. Daha orjinal videolar yapabileceğim yazılımlar lazım ücretsiz olsun, bilgisi olan varsa..

deneme sürümü var die biliyorum

Lecter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Edius kullanmanı tavsiye ederim. İnternetten her türlü plugin desteğini bulabilirsin.