Tablet Pc ve Microsft Excel kullanımı

Bu konuyu okuyanlar

erdem67tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba artık notebook'umu evde bırakma zamanı geldiğine iyiden iyiye inanmaya başladım. Tablet pc almayı planlıyorum ancak ne alamam gerektiği konusunda karar vermiş değilim. Galaxy 10.1 Wifi modeli kafamda ağır basmaktadır.

Sormak istediğim soru alacağım tablette özellikle mailime gelen excel dosyalarını okuma gerektiğinde değişiklik yapma ve yazma amaçlı kullanmak istiyorum. Tekrar gerekli rapor düzenlemelerinden sonra excel dosyalarımı mail ile şirket çalışanlarının diğer departmanlarında arkadaşlara gönderebilmeliyim. Ayıca saha müşteri ziyaretlerinde penetresyan evraklarınmı direk tablet pc üzerinden kullanabilirmiyim. Yani excel tablosuna sahada firmama ait olan ürünlere X yada 1 atarak doldurmak konusunda çalışma yapabilmeliyim. Exceli kullanmalı akşam ise ofise döndüğümde yada herhangi bir yerden saha çalışma tablomu asistanıma gönderip gerekli raporlamaların ve çıktıların alınmasını sağlayabilmeliyim.

Öz Türkçe ile Excel kullanacağım :)

Tavsiye yorum, eleştiri düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Esenlikle....

gaberdey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim bi tanıdığım var oda aynı sizin gibi sürekli not tutmaktan şikayetci.ceplerim sürekli evrak dolu evrakları sıfırlamak için Galaxy 10.1 aldık.. ne yaptı bilmiyorum ama özellikle excel kullanmak için aldı. yani excel adamın hayatı gibi bişi sürekli mail geliyo ve excel dosyası olarak geliyo.galiba Galaxy de excel kullanımında problem olmaz.aplee alsaydın problem olurdu galiba.ama normal pc deki gibi rahat kullanımı oldugunu sanmıyorum.ama yinede galaxy işini zi görür bence..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne yaptın hacı galaxy işini gördümü aynı sen gibi bi durumdayım bende ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar merhaba,
Aynı konudan ben de muzdaribim. Konu hakkında dönüş lütfen.

Teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tablette excel kullanmaya çalişiyorum..
Bir hücreyi kopyalayim alt alta 10 satira yapiştirmak istiyorum. Ama bunu yapamiyorum.
Ya da 2 hücreyi bloklayip kopyalama yapmak istiyorum o da olmuyor. Lütfen yardim edin...

Son mesajlar