Ttnet sonuçlanmayan tarife değişikliği sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ANNIL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba foruma yeni üye oldum ve takip ettiğim kadarıyla çok faydalı ve çözüm üreten bir topluluk hepinize çok teşekkür ederim.

27 ocak 2012 de ttnet bayine giderek 4gb kotalı tarifemi 59tl ücretli net limitsiz tarifeye yükselttim ve 12 ay aylık 4 tl taksitli kablosuz modem sözleşmesi imzaladım. Ancak bana kullanıcı modem iptali yapamadığımız için şu an modemi veremiyoruz sistemsel bir sorun dediler. Şu an beklemede gözüküyorsunuz düzelince biz sizi ararız dediler. Bende tamam dedim evime geldim. Daha sonraları bayiye sürekli gidişim, 4440375i defalarca arayıp sorun kaydı bırakmama rağmen hiçbir değişiklik olmadı. Hala tarifem 4gb ve modemi de alamadım. Bu kadar zor bir şey mi şu sınırsıza geçmek anlamıyorum doğrusu. Daha önceden başına böyle bir şey gelen yada ne yapmam gerekeni söyleyebilecek varsa çok minnettar kalırım saygılar.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
[MENTION=113509]TTNETDestek[/MENTION]

ANNIL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başvuru yaptığım tarihten itibaren 7 gün geçmesine karşın bir sonuç elde edemedim lakin sonunda problemin ne olduğunu öğrendim. Eğer aynı durumla karşılaşacak arkadaşlar olursa belki yazacaklarımın bir yararı olabilir. Modemi alamayışımın ve kullanıcı modemi denen şeyin iptal olmayışının sebebi PAKET DEĞİŞİKLİĞİ BAŞVURUSUNUN hala beklemede olması ve sonuçlanmamasıymış. Yani koskoca TTNET Net4 paketini netlimitsize yükseltemedi. Müşteri hizmetlerini 10 defa aradım ve her arayışımda sorun kaydı bıraktım. Mail atableceğim heryere mail attım ama yok hala onaylanmamaış. Ne diyeyim Allahlarından bulsunlar. Hala bekliyoruz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Olayın üzerinden 6 ay geçmiş, umarım ttnet bu kısa sürede!!! becerebilmiştir. Allah yardımcın olsun.