Samsung kies bağlantı problemi

Bu konuyu okuyanlar

Edirneli

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar usb ile bağlanmaya çalışıyorum bir türlü bağlanmıyor

elyn_noyt

Asistan
Reaksiyon puanı
1
win7 de kies sorun çıkarıyor bide tlfin yurt dışından mı geldi

Edirneli

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Yurt dışından değil telefonda bağlı gösteriyo

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
usb ayarlarından kies modunu seçtinmi?

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
arkadaşım bu sorunu yaşıyordum :( samsungun sitesinden son sürümü indirdim şimdi sorun yok... sürümleri kontrol edebilirsen umarım sorun kalmayacaktır ...

Edirneli

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Hepsini denedim kies güncel

emreaydin42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bende de vardı: bilgisayarın bölge ve dil seçeneklerini ABD olarak ayarlayınca sorun çözülüyor.

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
wifi ayarları içinde usb ayarları kısımı olması lazım. onun içinde kies bağlantı modunu seçmen gerekli diye hatırlıyorum.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Usb hata ayıklama modu açık olmalı. Yoksa görmez.

Edirneli

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Usb ayıklama modu açık

--- Mesaj Güncellendi ---

Tefonda bağlı olarak gözüküyo

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
kies programının uyumluluk modunu xp spk3 yapıp deneyin birde

--- Mesaj Güncellendi ---

birde telefon ve pc yeniden başlatıp tekrar deneyin

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
samsung telefon sürücülerini kurdunmu?

Edirneli

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Hepsi kurulu hatta tekrar kurdum kaldırdım yardımcı işlemci problemi vardı onuda hallettim yine bağlanmıyor.

cerkez71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son sürümünün den bir önceki sürümünü kullanman gerekiyor güncellemede mapmaman lazım bende s5620 monte kullanıyorum bende aynı sorunu yaşadım

Edirneli

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Samsung Galaxy Ace S5830 versiyon 2.3

konstantinapol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Samsung galaxy s 2 kullanıcısıyım. Facebook uygulamasını sıklıkla kullanıyorum. 2 gün önce güncelleme yapmamı istedi kabul ettim ve sonra hata vermeye mesajlar geç gelmeye başladı. Ve bir hayli yavaşladı uygulama. Bunun güncelleme ile ilgisi var mıdır ? Yada sorun nedir bilgisi olanlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.

tohmanenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende yurt dışından samsung 9001 getirttim benndede ayni sorun vardı kıes bağlanmıyordu telefonla oynarken bağlantı kablosunu çıkararak usb ayarları ndan bölümünden samsung kies yerine medya oynatıcısını secerek kiesle bağlantı kurdum sonra tekrar kabloyu cıkararak usb ayarlar bölümünden samsung kies sectim tekrar bağlantı ve işlem tamam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bendede samsung galaxy s plus var ayni sorunlar bendede vardi pc ye bagladigimda sarj ediliyordu . usb ayarlarinda kies den cikin ve veri depolamayi secin o zaman sorun olmuyor..

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kies bende de bazen bağlantı sorunu veriyor alışamadım gitti malesef.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de crby 2 war ve usb kablosunu takar takmaz tel kapandı ve kabloyu çıkaqrdım telefonu açtığımda hala pc ye bağlı olarak gözükü yoduu kablo takılı da deil di 2 günden beri düzelmedi . bataryayı çıkarıp taktım en az 10 olmuştur açtık kapattım okr sıfırlamalardan format attım yardımcı olur musunuz çıldırcam.!!!!!!!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Apple almayıp S3 aldım diye bin pişmanım. Arkadaş Kiese bağlanmaz, "program durduruldu" hatası verir. Jelly Bean diye bir zımbırtı yükleriz, oyunlarda kasma başlar.

Mertekin34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de vardı ve çözümünü buldum kendimce.Telefonu bağladığın anda kies üzerinde bağlanılıyor yazısı bitip bağlanana kadar telefonunun ışığını söndürme.Yani ekranın ışığı yanık kalsın bağlandığını göreceksin :)

Edit: Başlık açılalı aylar olmuş ama birisi hortlatmış yine bende bakmadan yorum attım.Olsun sorunu yaşayanlar yorumumu görüp sorunu çözebilir :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede ace2 var ve bu usb sorunundan kurtulamıyorum ya jarz oluyor ama bağlanmıyor bildirimde gelmiyor ilk başlarda böyle bir sorunum yoktu neden şimdi böyle oldu anlamadım yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bir arkadaşımda bu sorun vardı data kablosundan olduğunu anladık. bizde orjinal data kablosu ile deneyince sorun çözüldü.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım telefonum yurtdısından geldı bu ne gıbı bır sorun olur