Test Drive Unlimited Calismayi Durdurdu Hatasi

Bu konuyu okuyanlar

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Oyunu yukledim aciliyor gibi oluyor masaustune atiyor calismayi durdurdu yaziyor nedeni ne olabilir , isletim sistemi win7 home premium

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
oyunun dosyalarında eksiklik olabilir , crack yaptıysan crack bozuk olabilir , sistem desteklememiş olabilir ...
mümkünse ekran kartını güncelleyip dene birde.

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
oyunun dosyalarında eksiklik olabilir , crack yaptıysan crack bozuk olabilir , sistem desteklememiş olabilir ...
mümkünse ekran kartını güncelleyip dene birde.

Ekran kartı en son driverları kurulu yani güncel.Crack değiştirdim olmadı...Uyumluluk modunda çalıştırdım yine olmadı..Dosyalarının eksik olduğunu sanmam.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
2 Durum var , ya özellikle nod gibi antivirüs prog. varsa karantinasına bak bi exe dosyasını engelleyebiliyor . Eğer yok ise engellemesi oyunun kurulu olduğu yerden açmaya çalış masaüstündeki ikondan değil.

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Microsoft Security Essentials kullanıyorum.Kurulu olduğu yrden açtım yine aynı hata delircem ya.

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sorunu çözdüm fakat neden böyle olduğunu anlamadım.Nvidia Denetim Masasından entegre grafik kullanı seçince oyun açılıyor.Ama normal ekran kartımı kullan diyince oyun açılmıyor.Nedeni ne olabilir oyun eski olduğu için mi acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
C:\Program Files (x86)\Atari\TDU2 hatası weriyo bunu nasıl düzeltebiliriz bi bilginiz warsa yardım edin lütfen