Admin şifresini unuttum

Bu konuyu okuyanlar

alicannn_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar acill yardım lütfen!!!
Bilgisayarda kullanıcı durumundayım, admin şifresini unuttum, işin kötü yanı kullanıcıya hiçbir exe dosyası yükleme ve değiştirme izni verilmedi, şu an admin olarak açamazsam bilgisayarad hiçbirşey yükleyemeyeceğim, system32 deki config dosyasında da değişiklik yapamıyorum ne halt edeceğim arkadaşlar lütfen yardım edin. Format atmak istemiyorum. Kullanıcı adıma yetki verebilir miyim yada admin şifresini program kullanmadan nasıl değiştirebilirim. sistem windows 7 enterprise, i5 işlemci 32bit. Symentec endpoint protection yüklü.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Hiren's BootCD ile resetlene bilir

ayrıca pc dos ortamında başlatıp c:\Windows\system32\config\sam adlı dosyayı silerek admin şifresini sıfırlayabilirsin aynı işlem bir linux live cd ilede yapılabilir.

alicannn_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
redfox dos ortamında deneyeceğim söylediğini inş olur.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
deneyin bakalım olmadı Hiren's BootCD ile de yapılabilir bu arada 2008 den üyesiniz daha ilk konu ilk mesaj vay bea :)

Redbull64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Xp ise basit uma arkadaşımız söylemiş saten

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
xp deyken bu numaralar söküyordu ama bana kalırsa win7 'de bunlar sökmez ?

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
[video=youtube;7mRp9_WhLos]http://www.youtube.com/watch?v=7mRp9_WhLos[/video]
bu videoya bi göz gezdir istersen youtubede bunun gibi bir kaç yöntem var tabi benim başıma gelmediği için denemedim :D

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70

Yanlış hatırlamıyorsanm win7de de çalışıyordu bu yazılım.Şu an cd elimde değil deneyemiyorum.
Arkadaş bi denerse belki işe yarar diye ekledim.Bi ihtimal işte..

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201

Yanlış hatırlamıyorsanm win7de de çalışıyordu bu yazılım.Şu an cd elimde değil deneyemiyorum.
Arkadaş bi denerse belki işe yarar diye ekledim.Bi ihtimal işte..

xp, vista, win7 fark etmiyor olay c:\Windows\system32\config\sam dizinindeki "sam" dosyası düzenlenir yada silinirse admin şifresi yalan olur.

alicannn_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ilgilendiğiniz için teşekkürler, dos ortamında açtım pc yi config dosyasına erişemiyorum izin yok diyor :S:S

Hiren's BootCD'si ile nasıl yapacağım bu işi.

alicannn_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardımcı olacak yok mu? redfox nerdesin !!

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
yardımcı olacak yok mu? redfox nerdesin !!

sanırım olmadı bakın yukarıda arkadaşlar videolu olarak paylaşmışlar olayı yinede olmadı diyorsanız sizin için en kolay yöntem pc bir linux live cd yada usb ile bot edip c:\Windows\system32\config\sam dosyasını silin daha kolayı varsa arkadaşlar yardımcı olacaktır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bak kardeş C: program fles/ valve gir cstrike gir confing mi configmi ne yazcak
ona çift tıkla listeden program seç de ve notepad ı aç orda senin kullanıcı adın pw en herşeyin yazar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben öle denedim ama :(:(:( windows izin vermiyo o dosyaya girmeme başka bişi bilen varsa lütfen yardım bnmde eniştem şifre koydu bişi yükleme die sövcedim ona

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad: bnmde eniştem koydu bissürü yöntem denedim olmuyo wolfteam açamıyom şifre istiyo metin2 açamıyom şifre istiyo bnde pvp metin oynamak zorunda kalıyom iyi bi pvp bilen varsa bi facede [email protected] ekleyebilirmi:(:crying::clover:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar ben programsız deneyeyim dedim olmuo sam dedğiniz şeyi silim dedim erişim engellendi dio izininiz yoq dio be n aratayım dedim system32 de yine çıkmadı ne yapıcam elimde format CD yoq güvenli moddan denedim olmadı exe. uzantılı bişi yükleyemiyorum illa da format mı :unsure:

marowak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sam adlı doyayı silince bilgisayar windows ekranından sonra kendine reset atıyor bizzat denedim silme olayını eleyebiilirsiniz

B

berat duman

SDN Okuru
Birşey indirdiğimde evet ve hayir çikiyor evet aktif olmuyor ama hayir aktif lütfen çözüm :(