Laptop da Ses sorunu.. Lutfen yardim edin!

Bu konuyu okuyanlar

aliciq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepinize merhaba arkadaslar uzun zamandir sdn yi takip ediyorum ve forum da ilk defa bir konu aciyorum.

Asus F3JC model Laptop um var aldikdan 2 ay sonra icindeki speaker ler calismamaya basladi. ama kulaklik taktigim zaman oluyor veya herhangibi bir speaker yani icindeki kendi speaker calismiyor. ve asus un forumalrina baktim benim gibi bir cok kisi ayni sorunu yasiyor.

bu sorunu cozebilcek herhangibi bir bilgi ye sahipseniz yardim ederseniz sevinirim.

Garantisi var ama ilk basta sizlere sormak istedim. simdiden tesekkurler.

slmlar,

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Yüksek sesli müzik dinlemeyi seviyorsun galiba :)
Donanımsal bir sorun var gibi, sana Asus teknik servisi yardımcı olabilir.

Reaksiyon puanı
23
Kurallara aykırı geliyorsunuz be kardeşim

11. Mesajlarınızın tamamını kalın harflerle yazamazsınız mederatöre bildirdim

aliciq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kusura bakmayin arkadaslar bidakine daha dikkatli olurum.
Saner kardes sanada tskler yardim icin ama aradim garantisi var eve gelip alacaklarini soyledim acikcasi belkibaska bir cozumu vardir diye sordum. cunku kulaklik girsinin icinden kirmizi bir isik var artik. aklima ondan takildi. yardimlariniz bekliyorum..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
denetim masasına gir orada (SES) var oradan hp rc vittek audio yu aç ondan sonra oradan herşeyi işaretle tamam a bas ve denizhan a gıcıklık fll şrtl snr tmm bs v

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb arkadaşlar benim bilgisayarım asus N550j. bilgisayarın bas ayarları çok yüksek yani 2+1 ses sistemi taktığımda yüksek derecede bas veriyor bunu nasıl normale çevirebilirim yardımcı olur musunuz?