Steam dan oyun alınca cd key var mı ?

Bu konuyu okuyanlar

soldier01

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Steam dan oyun alınca cd key veriliyor mu oyunun

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
aktivasyon key veriliyor. o key de bildiğim kadarıyla sadece steam üzerinde çalışıyor.

soldier01

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
aktivasyon key veriliyor. o key de bildiğim kadarıyla sadece steam üzerinde çalışıyor.

Yani sadece kendi pc m demi çalışır ben internetten oynamak için almayacamki ağ bağlantısıyla evdeki arkadaşlarımla oynamak için alıcam

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Yani sadece kendi pc m demi çalışır ben internetten oynamak için almayacamki ağ bağlantısıyla evdeki arkadaşlarımla oynamak için alıcam
o şekilde oynarsın. yani "bildiğim kadarıyla" steam yazılımı üzerinden çalışır.

hasbi_muharip

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Benim steamdan 2 oyunum var: Counter Strike: Source ve Half-Life 1. Bir oyunu steam üzerinden satın alırsanız oyun sadece sizin satın aldığınız steam hesabınıza / üyeliğinize ekleniyor herhangi bir key falan vermiyorlar kusura bakma. Key istiyorsan eğerteknosa gibi bir teknoloji mağazasından orjinal dvd sini satın alman gerekiyor.

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
benimde steam üzerinde 30 oyunum var :p :D battlefield bad company 2 oyunumu hem steam hemde keyini girerek origin üzerinden aktif ettim. Ama key'i steam den mi aldım başka yerden mi tam hatırlayamadım şimdi :D ama oyunu alınca bir kod veriyorlardı, key'mi yoksa aktivasyon kodumu tam bilmiyorum. Ama oyunları BURADAN alırsan key veriyorlar ve steam üzerinden aktif edebilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar total war shogun2 fall of the samurai aldım ama oyunun setupı yerine steamın ki çıkıyor indirip bilgilerimi giriyorum activasyon yazıyo ne yapmam gerek?

G2a.com

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar steam'den oyun almayın. Onun yerine ( G2A.COM - Global Digital Gaming Marketplace ) buradan aynı oyunun key 'ini satın alabilirsiniz. Ardından a steam'e key i girerek oyuna başlayabilirsiniz. Bu seçenek hem daha hesaplı hemde daha pratik. Paranız cebinizde kalsın istiyorsanız bu siteye bakmanızı öneririm. Steamde 100 tl olan oyun burada 23 TL......

Son mesajlar