İnternete Giremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

korkusuz6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim sorunum şehir dışında kullanmak için bir laptop aldım ve sorunsuz olarak kullandım. Şimdi eve geldim ve masa üstü bilgisayarımdaki internet kablosunu çıkarıp laptop a bağladım herşey sorunsuz görünüyor ama internete giremiyorum, Google a girmek istediğimde dakikalarca dolmasını bekliyorum ve sonra arama çubuğu geliyor ama GOOGLE yazısı gelmiyor arama yaptırıyorum herhangi bi site açılmıyor. Masa üstü Xp laptop Win7

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Modemden gelen kabloyu laptoba takınca saatin orada bağlantı simgesi gözüküyormu ayrıca aygıt yöneticisinde lan driver yüklümü

korkusuz6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Laptop bağlı görünüyor eve gelmeden önce başka modemle kullanıyordum zaten. Evdeki masaüstünden giriyorum şimdi internette var ama laptop a bağlayınca girmiyor. Msn e girmeyi deniyorum baya bi süre bekledikden sonra sorun gider seçeneği geliyo ağ geçidi bişeyler yazıyo sorunu gider diyorum düzelmiş gibi görünüyo msn açılıyo ama kimseyle konuşamıyorum. İnternete girmek istediğimdede Google arama motorunun arama çubuğu geliyo sadece GOOGLE yazısı gelmiyo bu olayda 5 - 10 dk sürüyo

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
ag baglantisi tcp ip ozelliklerinden otomatik secegi isaretli olsun telden girdigim icin tam hatirlamiyorum. ya da dns degistirerek girmeyi dene.