HTC EVO 3D veya LG Optimus 3D P920 (inceleme videolu)

Bu konuyu okuyanlar

login35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostlar,

İncelemelerini okudum araştırdım ama işin içinen çıkamadım
Bu arada inceleme/araştırmalarıma devam ettim

Aşagıdaki iki karşılaştırma videosunu buldum.
Yanlız izlemeye başlamadan önce patlamış mısır cips felan hazırlayın videolar baya bir uzun

[video=youtube;l1ssOMl7PWc]http://www.youtube.com/watch?v=l1ssOMl7PWc&feature=relmfu[/video]

[video=youtube;1G6oemo900A]http://www.youtube.com/watch?v=1G6oemo900A[/video]

İncelemeyi izledikten sonra biraz HTC EVO 3D ye kaydı ama onunda ekran içine toz alması teknik servislerinin ilgisiz alakasız oluşu ayrı bir handikap.
Daha önce LG'nin bir iki modelini kullanmış sorun yaşamamıştım.

Evet şimdide klasik soru :yes:

İki telefondan hangisi? :unsure:

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Şimdi iki ürünün videolarının tamamını izlemedim ama şöyle diyebilirim ki ikinci videonun 4 dakikasından itibaren bir fark gözüme çarptı optimus 3d flash bakımından daha hızlı olduğu internet sayfasında çok belli oldu, aynı zamanda ddr2 ram kullanmasıda bende avantajlarından bir tanesi... 3D kayıt yapılması güzel iki üründede ancak en verimli 3D kaydını hangi ürün verir tam olarak bilemiyeceğim..

Ama hız bakımından vede ürünün görselliği bakımından bence optimus 3D ;)

login35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önerielriniz için teşekkür ederim.

Lg her ne kadar yazılım destek konusunda diğer rakiplerine göre biraz ağır davransa da,Stabil olmayan sürekli güncelleme yapmaktansa stabil ama geç güncelleme yapmayı tercih ederim

LogSgLe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende ikisi arasında kaldım gönlüm htcden yana fakat pişman olmak istemiyorum.lg ilk çıktıgında 2.200 tl civarındaydı ve birden fiyatı 1.200lere düştü bu bir dezavantajmı ve türkiyede piyasaya çıkış tarihleri nedir biliyormusunuz ? htc de 3d fotoğraf özelliği yok deniyor ne kadar dogru?nette gezinmede htc daha iyi bulunuyor sayfaları fln daha iyi sıkıştırma bakımından. lg'de radyo yok fakat güncellemede geliyormuş sanırım.aklıma gelen sorunlar bunlar yardımcı olabilecek varsa :) şu an htc 1300 lg 1200 tl civarında.kararsızlık başa bela

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg'de radyo yok bana okadarda lazım olan birşe değil hazfızası daha büyükmüş sistem olarak lg daha iyimiş resimlerde falan ama htc daha zarif bir dış görünüme sahip ama daha kalın lg alıyorum beya uğraşmaktan nefret ediyorum lg alacam

kceyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
radyo sorun değil google a p920 radyo yaz indir