İnternet 5 dk da bir gidip geliyor

Bu konuyu okuyanlar

Smalltouch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bıktım artık sürekli gidip duruyor ne yapabilirim yardım edin ya :hammer:

RunoadeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ne zamandan beri böyle? Belki bir çalışma vardır. Ayrıca forumu sadece erkekler okumuyordur herhalde."Beyler" diye giriş yapmışsınız.

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Kastamonu / Merkez de de durum aynı. Kastamonu genelinde bir sorun olduğundan dolayı gece 11-12 ye kadar böyle devam edecek. Belki sizin oralarda da genel sorun vardır.

Smalltouch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sabahtan beri durum böyle bundan öncede birçok sefer oldu her hafta oluyor diyebilirim önceleri modeme reset atarak düzeltmeye çalışıyodum. Nedenini öğrenmek istiyorum şuan bile korkuyorum yine gidicek diye sürekli bağlı gözüküyor. Beyler internet alışkanlığı pardon :D

Premium1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
modeme giden kbloları kontrol et eğer kablolarda sorun yok ise sorunun kaynağı telekom bağlı olduğun santrali ara.

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Sorma neden. 02124440375 bu numarayı arayın onlara sorun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
krds bu internetten bıktım ya nası bi internet yapıosanız

execute

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende vardı. Dakika uzun kalmıştı artık. 10-15 saniye bir gidiyordu. Arıza kaydı açtılar. Ertesi gün geldiler, ellerinde bir ölçüm cihazı hattı kontrol ediyor ama edemiyor tabi çünkü hat tam cihaza veri gönderecek tekrar gidiyor. Gelen adam gitti. Öğlen başka biri geldi oda aynı işlemi yaptı sonuç alamadı aradı santrali hattı sıfırladılar tekrar açtılar. Sonuç fos. Bana dediki modemde sorun olabilir size modem verelim onu deneyin tamam dedim. Verdiler modemi gittiler taktım modemi yaptım kurulumu sorun devam. Ertesi gün geldiler sorun hala devam ediyor. Bu sefer teknik bir arkadaş geldi elinde bir pc evdeki ağa bağlandı hatta direk modeme bağlandı açtı msdos ekranını yazıyor ping 192.168... diye arkadaş dedim ne yapıyorsun ? Özel bir test yapıyorum diyor :S Hemşerim dedim modeme ping atıyorsun ne alaka modemle pc zaten haberleşiyor bizim aradığımız internet onuda sizin vermeniz lazım şöyle bir durdu abi dedi senin pc de problem olabilir al dedi sen bu pc yi kullan 1-2 gün. Bilmesek bize orda maval okucak özel teknik vs. bilgisayar değiştirtecekler. Modemde pc de ttnete aitti. Kullandım sorun devam ediyor. 3. gün artık adamlara dalıcam kendimi hazırlıyorum. Yine geldiler dedim pc niizi alın modeminizi de alın. Bu sorunu halledemiyeceksiniz hiç girmeyin eve. Falan filan aradı santrali hattın bağlı olduğu cihazı vs. ne varsa değiştirdiler. Ondan sonra problem çözüldü. Arada bir nadir kopmalar oluyor ama oda hemen halloluyor. Biraz uzun oldu ama idare edin artık.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya hep oyuna veya faceye girerken oluyor tam oyunuumda oynuyorum hemen gidiyor gıcık kaptım burda kar yagıyor nedeni ondanmı cünkü 1 hafta öncede böle olmşdu 3-5 saat sonra düzeldi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya yeter ya 2 dakkada bir net gidiyor çözüm bulun :devil:

alperbelin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de vardı, splitterı değiştirince düzelmişti splitterında sorun olabilir

demircan256

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ttnet'i arayın teknik servise bağlanınca sorunu iletin...ordan biri sizi yönlendirecek dns numarası veriyor size onu giriyorsunuz ...ben bu şekilde şu anda sorunu çözmüş bulunuyorum deneyin birşey kaybetmezsiniz.

lamantra

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herhangi bir sorun mu var neden gidip geliyor.

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ayni sorun bende de vardi elektrikler gitti bir ara ondan sonrada sorunum duzelmisti :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede var bu sorun lol oynuyorum bi anda gidiyor 15 saniyedende az 2 saniyede bir gidiyo ttneti arasam düzelirmi bi yöneltme yaparlarmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş teknik desteği arayarak kablolarını kontrol etmesi için biri çağırt bağlantı zayıflığından dolayı öyle bir sorun taşıyorsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yukarıdaki numara ttnet in numarasıdır.kısaca 444 0 375 tir:thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş yok böyle bişey 4 yıldır kullanıyorum ilk defa böyle bi sorunla karşı karşıyayım bune ya 2 haftadır kafayı yedirtti pc nerdeyse pencereden atıcağım o derece yani hep bu hatayı veriyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar her gün netim vardı şimdi gidip geliyo gidip geliyo 2dk da bir gidiyo lol oynuyodum gitti .oyunu kapadım netim gitmeye başladı durup dururken netim niye gitti ben bilgisayara oturmadan önce arkadaşım oyun oynadı en az yarım saat onada net gitmedi ben oturdum lol açtım oynadım net gitmeye başladı nolur yardımcı olun nolurrrrrrrrrrr !!!!:confused1::confused1::confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5 dakikada bir gidiyor arkadaşlar lütfen yardım edin ne yapmamız lazım bizim? kablonun ısınmasıyla bi alakası varmı kesin bi cevap verin. ttnetimi aricaz napıcaz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
internetim 15-20 dk da bir gidip geliyor lol oynayamıyorum çıldırcam... çözum lütfen.... ışıklarda bir sorun yok bu arada:cursing::mad::cursing::sneaky2::angry: