Bilinçaltı kurgulama yöntemiyle İngilizce

Bu konuyu okuyanlar

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar internette hep karşılaşıyorum ,

Bilinçaltı kurgulama yöntemiyle İngilizce veya hipnoz yöntemiyle ingilizceden bahsediliyor bunlara giden - kullanan Etkisini gören varmı ?

(pek inandırıcı gelmiyorda )

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
ben pek etkisi olduğunu düşünmüyorum en azından günümüz şartlarında .

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
kullanan birini görsek belki çok faydalı :)

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Tavsiye; Hafıza teknikleri ni dene setleri de var .

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Eğer öyle şıp diye ingilizce öğretilseydi Türkiye Cumhurbaşkanı Ahmed Necdet Sezer uluslararası bir toplantıda tek başına kalmazdı... Yanına sohbet için gelen tek yabancı devlet adamına da "I don't know English" demek zorunda kalmazdı!

Bahsettiğiniz teknikler sadece telkin yolu ile İngilizce'ye karşı motivasyonunuzu arttırır dersi bir nebze daha iyi öğrenirsiniz ama daha fazlası değil...

Qzey

Asistan
Reaksiyon puanı
1
LOL. You really believe that? Maybe that's can be joke.
This method very absurd. If so, all universities mistaked teaching method... :)

Deadpool™

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kandırmaca olarak görüyorum tek kelime ile, bu kadar kolay dil öğrenilmez..

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Hafıza teknikleri ile gramer değil ama binlerce kelime ezberleye bilirsin.

--- Mesaj Güncellendi ---

Fırsat bulursam örnek videoşunu eklerim Ha şayet ister isen Hafıza teknikleri ile ilgili elim de pdf bir tane kitap var Hafıza yi güçlendirmek ile ilgili özel den mesaj atarsan gönderirim. Ona göre kararını verirsin.

Fecriati

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
www.bilincaltiingilizce.com diye bir site var farkında olmadan ingilizce eğitiminden söz ediyor. Sesleri 15.000 Hz civarında kaydedip kulağın duyamayacağı ama bilinçaltının algılamaya devam ettiği bir sistemden bahsediyorlar.

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
LOL. You really believe that? Maybe that's can be joke.
This method very absurd. If so, all universities mistaked teaching method... :)
senin ingilizce de vasatın altında söyleyim :D
böyle yöntemlerle ingilizce öğrenilmez. herşeyin hazırına kaçmaktan vazgeçin artık lütfen.

GaMeRR119

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
www.bilincaltiingilizce.com diye bir site var farkında olmadan ingilizce eğitiminden söz ediyor. Sesleri 15.000 Hz civarında kaydedip kulağın duyamayacağı ama bilinçaltının algılamaya devam ettiği bir sistemden bahsediyorlar.

verdiğin site para tuzağı gibi geldi...

Hafıza teknikleri ile gramer değil ama binlerce kelime ezberleye bilirsin.

--- Mesaj Güncellendi ---

Fırsat bulursam örnek videoşunu eklerim Ha şayet ister isen Hafıza teknikleri ile ilgili elim de pdf bir tane kitap var Hafıza yi güçlendirmek ile ilgili özel den mesaj atarsan gönderirim. Ona göre kararını verirsin.

bu kitaptan biraz bahsedebilirmisin bana acaba dostum...özelden veya buradan mesaj atarak...sana hangisi uygun gelirse...

busekaratay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende www.clupanya.com da uyurken ingilizce uzerine bir kampanya gordum. Fena gorunmuyor, aklima yatti gibi..
http://www.clupanya.com/showdeal.aspx?dealid=326

Uyurken İngilizce İngilizce Eğitim Sistemi 350 TL yerine 99 TL! 8 seviye, 178 ders ve 306 ses dosyasından oluşan bilinçaltı pratik konuşma setleri English Basics, Grammar, Idioms, Listening, Interview English, Regular English, Travel English, Pronunciation!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben aldın dinledim, mucize beklemeyin ama farkında olmadan bazı şeyleri anladığıımı gördüm. ama mucize beklemeyin, kitap okumadan kelime ezberlemeden olmaz

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Fakında olmadan ingilizce öğrenmenin en garanti metodu yabancılarla multiplayer oyun oynamaktır. Kesinlikle ne zaman ne öğrendiğinizin farkında olmadan çok hızlı ilerletirsiniz ingilizcenizi.

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Subliminal ogrenmenin kaynagi olan yurtdisi sitelerinde 20-30 USD'ye satilan urunleri ulkemizde yuzlerce TL'ye satiyorlar ya, yazik yazik. Subliminal ogrenmenin ise yaramasi icin subliminal egitimi alacaginiz konu hakkinda temelinizin olmasi gerekiyor. Bu ogrenme sekli puzzle parcalarini birlestiriyor. Mucize beklemeyin yani.

TheOne12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fakında olmadan ingilizce öğrenmenin en garanti metodu yabancılarla multiplayer oyun oynamaktır. Kesinlikle ne zaman ne öğrendiğinizin farkında olmadan çok hızlı ilerletirsiniz ingilizcenizi.

Kesinlikle haklısınız :)

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Öyle bir teknik mi var?

656ad08f58ee4f0b6f030480f2b5ba04.jpg

Var dediler yükledik matrix çıktı :D

8314_2.jpg

Ne güldüm ya :D:D