Windows Lisans Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ozancengiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
WİNDOWS 7 ULTİMATE

Öncelikle iyi günler dilerim.Hayırlı akşamlar :)

Arkadaşlar başlık açtığım üzere de Windows 7 Ultimate Yazılımı'mın lisans süresinin sona erdiğinden de emin olmayan bir şekilde Facebook üzerinden oynanan Bizim Çift**k oyunu hilelerinden Cheat Engine'yi yükledim ve kurdum.Hız hilesiyle işimi gördüm :biggrin: Daha sonra ekrana çıktığımda masaüstünün karardığını ve bilgisayarda bir şeylerin ters gittiğini gördüm.Bunun üzerine yeniden başlattım.Ve lisans anahtarının süresinin dolduğunu farkettim.Anladım ki korsan yazılım fakat kendim yüklememiştim.Bilgisayarcı format atmıştı.Daha sonra çözüm aramaya çalıştım.İnternet üzerinden etkinleştir seçeniğine basarak internete erişebildim.İlk çıkan site burası oldu.Aslında ürün anahtarı arıyordum ve bir arkadaşın konuyla ilgili paylaşımına göz attım ama pek işe yaramadı.Bende siteye üye olmaya karar verdim az önce üye oldum zaten. Daha sonra ekrana dolandırılmış olabilirsiniz diye bir uyarı geldi (microsoft'tan) .Bende biraz çözüm aradım ve microsoft'un bir programını buldum,yükledim.Şöyle söyliyim ki benim bilgisayarı alırken aldığım işletim sistemi Vista'ydı ama ben 7 Ultimate kullanıyorum.Kasadaki anahtar aklıma geldi ama anahtar sanırım yırtılmış.Böyle elim kolum bağlı.Lütfen yardım edin.

Yeniyim * ları ondan koydum ne olur ne olmaz açısından:laugh:

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Burada kimse sana lisans vermeyecektir, ilk önce bunu bil çünkü yasak:) Bunun haricinde o elindeki Vista lisansı da işine yaramaz. Google amcaya Windows Loader nedir diye bir sor bence.

ozancengiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgilendirme için teşekkür ederim ilk konumdu .. Ayrıca lisansta istemedim zaten.Çözüm istemiştim

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Aradığın çözüm için fazlasıyla şey söyledim aslında bakarsan daha fazlasını söyleyemem :D

ozancengiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler ..

--- Mesaj Güncellendi ---

Ayrıca alakası yok fakat resim koydum neden gözükmüyor acaba ?..

salak adam

Doçent
Reaksiyon puanı
1
(aynı sorun bendede vardı en az 3 ay uğraştırdı beni w7 starterla kabus başladı en az 1-15 gün korsan yazılım diye tutturdu(tabi 30 gün geçti)sonra youtubede w7 ultimate upgrade buldum yükseltttim yine korsan yazılım 2 çaresi var
bazı sahte yazılım programları korsan yazılım uyarıları gibi bişey olmuyor ekran gitmiyor masaüstü pcye böyle yaptım
ikinci seçeneğin senin bilgisayarının sürümü w7 ulltimate bu yüzden alındığı zaman w7 ultimate olan bir bilgisayar bulup onun windows etiketindeki keyi alabilmen lazım
edit:yazılım orjinalliği yapan program adını söylemem yasaktır belki ben flashta tutuyorum aslında ben biyerden key arşivini buldum çalışıyorlar ama veremem bak bana istersen msn adresini at ben sana programı indiriceğin siteyi msnden atayım ama SDNde benden bişey bekleme

relief2507

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Erenberk söylemiş.Başka alternatif yok.Windows 7 loader.Korsan ilacı.Yada linux kullanın.Kimse serial vermez.400-500 lira yasal ultımate.

--- Mesaj Güncellendi ---

Ayrıca başlık yanlış.Lisans sorunu ne demek satın mı aldınız da sorun çıktı.Doğru başlık korsan yazılım olmalıydı.

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100

Ayrıca alakası yok fakat resim koydum neden gözükmüyor acaba ?..

Profil resmi koymuşsun, o resim sadece profilinde gözüken resim. Avatar bölümüne yüklediğin resim mesajlarda gözüküyor.

Başlık ilk başta Windows sorunu idi ama açık olmadığı için ben oraya lisans kelimesini ekledim, yanlış da değil çünkü lisansla ilgili bir sorun bu. Orjinal olmaması lisans kaynaklı olmadığı anlamına gelmiyor.

ozancengiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"salak adam" :) her neyse..Ben mesaj atmayı bilmiyorum..sen bana MSN at istersen öyle yapalım??..