Samsung galaxy mini pil ömrü sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Telefonun pili 1 gün dayanmıyor.telefonun pili 1200 mah.bunun değerini 1500 mah veya daha üzeri yaparsam telefonda bir problem oluşur mu? pil sorunu dışında telefondan çok memnunum fakat her gün telefonu sarja takmak bana çok gereksiz geliyor.öneriniz varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bendede Samsung Galaxy gt i5510 var aynı sorun bendede var gerçi bütün akıll telefonlar aynı durumda bi telefon internete bağlıysa bluetooth sürekli açıksa arka planda fazla gereksiz program çalışıyorsa en fazla gideceği 2 gün oda giderse...

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
2güne razıyım ben. pili 1500 mah a çıkarmayı düşünüyorum fakat tele zarar vermesin yeter.

djmuji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam bendede aynı telefondan var. kullanmadığım programları kapatıyorum. wi-fi yi de kullanmadığım zamanlar kapatıyorum. şarjı 2 gün dayanıyor.

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
sürümleri yükseltmeyi deneyin katkısı oluyor bendede galaxy 551 mevcut şuan kullandığım 2.3.6 sürümü ve gayet tatmin edici batarya performansı var 1.5 - 2 günü görüyorum ortalama kullanım koşulunda ayrıca mini için türkçe 2.3.6 çıkmıştı odin yüklemesi şeklinde mutlaka faydası olacaktır.

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
hocam bendede aynı telefondan var. kullanmadığım programları kapatıyorum. wi-fi yi de kullanmadığım zamanlar kapatıyorum. şarjı 2 gün dayanıyor.
aynı işlemleri yapıyorum emin ol.yinede öneri için teşekkürler.

--- Mesaj Güncellendi ---

sürümleri yükseltmeyi deneyin katkısı oluyor bendede galaxy 551 mevcut şuan kullandığım 2.3.6 sürümü ve gayet tatmin edici batarya performansı var 1.5 - 2 günü görüyorum ortalama kullanım koşulunda ayrıca mini için türkçe 2.3.6 çıkmıştı odin yüklemesi şeklinde mutlaka faydası olacaktır.

hemen deneyeceğim umarım bir katkısı olur.

yükleme yerini telefondan bulamadım bilgisayara bağlamamız mı gerekiyor sürüm yükseltmek için ?

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
aynı işlemleri yapıyorum emin ol.yinede öneri için teşekkürler.

hemen deneyeceğim umarım bir katkısı olur.

yükleme yerini telefondan bulamadım bilgisayara bağlamamız mı gerekiyor sürüm yükseltmek için ?

PM olarak atacağım dosyaları fln zaten rom u attm bi bakarsın gereki dosyalarıda atarım.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
rom işlemini yap, versiyon güncelle şarj süresinde artış olabilir. harici olarak güncellemeden sonra task killer gibi görev yöneticisi işlevindeki uygulamalardan bir tanesini yükle. ama ne yaparsan yap 1200 mah düşük bir değer seni en fazla iki gün götürür ama bir gün gitmiyor şikayetine son verecektir büyük olasılık.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar galaksi mini de gelen msj icerigini normal msj sekline ceviremiyorum.gelen msj icerigi üst kısımda acıklamalı olarak görülüyor.konuyla ilgili yardımcı olurmusunuz.teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede bi sorun war rehber programını kapatamıyorum telefonun pilini cok harcıyor bana yardımcı olurmusunuz arkadaslar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abicim benim sorunum ayrı eger bilen varsa bana yardımcı olsunlar. benim telefonumun sorunu; ışık kendi kendine yanıp sönüyor. herhanqi bir kıpırdama olmuyor telefonda, hadi diyecem telefonda ani hareket oldu yani temas gibi veya yön degiştirme. öylede olmuyor ki. bu konuda bilgisi olan varsa ALLAH Rızası İçin yardımcı olsun bana

tel bırakim arasın beni ; 0544 275 44 65

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İyi günler, fazla amperajı olması şarj süresi için iyi tabiki ve hiçbir zararı yoktur telefona.
Önemli olan pilin kaliteli orjinal olmasıdır.
(Full şarjda patlama riskine karşı ve tam olarak gerekli voltajı vermesi için.)

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bence yükseltme işlemini yapmamalısınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sa Herkeze Arkadaşlar Bana Lütfen Yardımcı Olun Ben Samsung Galaxy s6500 Aldım ama 12 saat Şarz Etmek Zorundamıyım Şimdiden Teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de galaksi mini gt s5570 var telefonu yeni aldım ama şarjı çabuk bitiyor hiç kullanmama rağmen 1 gitmiyor 3 tane batrya değiştirdim şarj aleti değiştirdim faydası olmadı yardımcı olırsanız sevinirim teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb arkadaşlar mini galkaxy alıcam da şarj ömrü az gidiyor diyolar her hangi bi bilginiz varsa yazar msnz

cleverman99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rom işlemini yap, versiyon güncelle şarj süresinde artış olabilir. harici olarak güncellemeden sonra task killer gibi görev yöneticisi işlevindeki uygulamalardan bir tanesini yükle. ama ne yaparsan yap 1200 mah düşük bir değer seni en fazla iki gün götürür ama bir gün gitmiyor şikayetine son verecektir büyük olasılık.
Hocam bendede xperia arc s var pil 1500 mah ama s3miniyle aynı gidiyor android sürümüm ics 4.0.3'di pil ömrüm ics'da daha berbattı.2.3.4gingerbread'a döndüm pili çok az daha çok gitti... es task killer kullanıyorum önerin var mı? veya ne yapmalıyım???

Bence yükseltme işlemini yapmamalısınız.
Bence de yapılmamalı çünkü ysürüm yükseltince arayüzler falan filan daha çok pil ömrü yiyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy mini sürüm linki atarmısınız lütfen lazm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu tam şarj ettikten sonra kapatıp açın.. Sorun çözülecektir..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben 20 haziran perşembe günü telefonu aldım şarjı fulldü.sabahına telfonu hiç şarj etmedim akşamına %100 yaptım şarjı biraz wifiye girdim youtubeden müzik dinledim 15 dk kadar yatarken pilin ömrüne baktım %91 di. wifiyi fln kapattım programları fln kapattım sabahleytin sarj tamamen bitmişti

Son mesajlar