Samsung corby wifi s3653w gizlilik şifresi unuttum yardim

Bu konuyu okuyanlar

berke369

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar samsung corby wifi s3653w gizlilik şifresi unuttum yardim 00000000(8 tane sifir) gir diolar ama ben desitirdiğim cin ana sifreyi 0 olmuyor *2931*2311 buna benzer kod veriolar fabrika ayarlarina geri donuomus hemde butun her dosyalasri siliyormus ben o kdar emek fotograf video aile foto video ses kaydettim simdi onlarin silinmemesini istiyorum bu yuzden en yapmaliyim telefoncuya gidip actirirlarmi kac paraya bi soylerseniz cok makbule gecersiniz simdiden cok tesekkurler

cansel elçin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı benim telefonumdan ben uyguladım Kod: *2767*3855# bu kodu telefonuna yaz telefonunu resetliyor ama tüm herseyi sıfırlıyor ben bu yüzden tüm rehberimi bir yere yazdım fotoğraflarımı hafıza kartına taşıdım. resetledim yalnız rehberdekiler silinmedi ama sen yine bir yedekle.. şifreni ilk başta 00000000 ( 8 tane sıfır ) olarak gir. daha sonra değiştirirsin. umarım yardımcı olmuşumdur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya arkadaşlar şifreyi 8 tane sıfır giriyorum olmuyorr!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende 2. el aldım önceki sahibi şifre koymuş resetlerken bile telefon şifresi istiyor ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben wıfıyle nasıl internete gircem yardım edin telefon samsung corby

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonumu 2 aydır kullanmıyorum telefon kilidini unuttum sizin dediğiniz gibi yaptım ama olmadı lütfen yardım edin :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
30 liraya kırıyolar bende unuttum şimdi yaptım *2767*3855# koddunu gir oluyo sadece rehber silinmiyo gerisi siliniyo ama resimler müzikler falan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(:(telefon kilidi kırmak istiyorum ama bütün dediğiniz kodları girdim olmuyor .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar cok bilinen bi telefonda degil oyüzden bulamıyorum. 3,5 tane buldum onlardada olmuyo 2sinide denedim OLMUYO. bi yardım edin lütfen telefon kilidini acayım. Kilitli kaldı unuttum :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar aynı surun bende de var yanlız benim telefon acılır acılmaz telefon kilidi istiyor hic birşey yazamıyorum yapamıyorum acill yardımm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çoook tşk olduuuu :w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var ama benim telefon acılır acılmaz telefon kilidi istiyo şifreyi unttum ne yapabilirim
acill yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung corbi 2 gt s3850 formattan sonra herşey normal paketimden netten fac se youtubeye sorunsuz giriyorum.wifi den şifreyi giriyorum ama youtube çıldığı halde videoyu izletmiyor wifiden.sorun wifi den youtube izleyememem ne yapmalıyım lütfen yardı[email protected]