Iphone 4 şifresini yanlış girdim

Bu konuyu okuyanlar

gsyusufgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gevey li iphone 4 var . Şifresine defalarca yanlış girdim ve iphone kapalı itunes'a bağlan diyor . Ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olunn :(:(

gsyusufgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç bişe yüklemedim sadece tepeki açma kapama ve orta tuşa basılı tuttum tekrar baştan açtı ve iphone kapalı dedi ..

--- Mesaj Güncellendi ---

telefpnumu kurtarabilme ihtimalim var mı ?

Hussein Genghis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
teferruatlı anlatırmısın neden şifre yanlış ? neyle uğraşıyordun yüklü yazılım nedir

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Yaptığın güvenlik ayarı sonucunda şifreni 10 kere yanlış girdiğin için iPhone undaki tüm bilgiler silinmiş.Bilgisayarında yüklü değilse iTunes u kur ve iphone u bilgisayara bağla.iPhoneun çalışmaya başlayacaktır tabii tüm ayarların, rehberin ve içeriklerin ( resim, müzik ve video ) silinmiş durumda.

Not:Gevey konusunda bir bilgim yok.Standart iphonelarda durum böyle.

gsyusufgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet güvenlik kodunu 10 kere yanlış girdim en sonunda iphone kapalı dedi. Silinmesi önemli telefondakilerin . İtunes yuklu bilgisayarımda bağlıyorum ama görmüyo itunes . Durum bu maleseff

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
cihz kendini wipe etmiş geçmiş olsn yedeklemen yok ise .. ilk alındığı hale geri geldi cihaz..

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Rehberin telefona değilde sim e kayıtlıysa rehberdekiler silinmiyor bunuda söylemiş oluyumda en azından numaraları sime kayıt ettiysen onlar kurtulur . Ama 10 kere üst üste yanlış girmeyi nasıl başardın merak ettim doğrusu