Xperia Arc S Sonunda HepsiBurada.com'da Satışa Çıktı !

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Merakla bekliyordum... Bir bakayım dedim gelmiş... Çok mutluyum :)
Telefon_1023014.jpg

http://www.hepsiburada.com/Liste/so...x?productId=telceperickarcs&categoryId=371946

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Fiyatına göre iyi telefonlardan gerçekten, 8 mp kamera olması büyük avantaj fotoğraf severler için, aynı zamanda mobile tv destekliyor olması ayrıca avantaj :)

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
8mp kamerası olsada o kada beğenilmemiş fotoğraf çekimleri..

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
O kadar fiyatı var; Ön Kamera Yok Yazık cidden, birileri sony'e ön kameranın ne işe yaradığını fısıldamalı. (Neo da ön kamera var,ama görüntülü konuşma yok.Sonyi -çöz çözebilirsen)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Buzdolabı mı alsam bunu mu alsam? :D

EfsaneFener

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu sony niye dahili hafızayı 1gb yapıyor. ARc S demiş ama Arc a göre pek bir iyileşme yok. Yine 512 Mb ram yine 1gb hafıza.
Şu hafıza ve ram olayını artırsaydı gözüm kapalı Beyaz rengini alırdın. Çünkü Xperia tasarımına beyaz çok yakışıyor.
Artık yalan olmassa Nozomi (Xperia Arc Hd) i bekliyorum.Yeterki bahsedilen özelliklerde çıksın. Kablumbağa parası demiyecem basacam parayı alacam.

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
[video=youtube;yj_HW1GVGzg]http://www.youtube.com/watch?v=yj_HW1GVGzg[/video]

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
xperia arc'dan pek fazla farkı yok. dahili hafıza 1gb'a çıkartılmış sadece ki bence böyle bir cihaz için çok düşük. işlemci biraz daha iyileştirilmiş. çok büyük değişiklikler yok yani. bir de herkesin dediği gibi keşke bir ön kamera koyabilselermiş.

Clicker

Asistan
Reaksiyon puanı
0
zaten hepsiburada cihazı size gönderene kadar piyasada daha ucuzlar :) bence hiç kendinizi zora sokmayın hb'den alarak...

HattoriHanzo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazın diğer SE telefonları ve sony ürünleri ile bağlantılı olması bir avantaj ayrıca işlemcisi gerçekten iyi.Kamerada diğer modellerden ekstra bir değişiklik yok.Fakat fiyatına değer bir telefon olduğu kesin.

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sony ericsson arc.de görüntülü konuşma varmı, ayrıca skype yüklendiğinde başka bir skype kullanıcısı iel görüntülü görüşme yapmak mümkün mü (görüşme telefondan telefona olur yada telefondan bilgisayara doğru yapılabilinirmi.

android telefon alamayı düşünüyorum, ve benim için skype önemli yurt dışı ve içi görüşmelerimi skype ile yapmak istiyorum bazan wifi bazan 3G üzerinden

--- Mesaj Güncellendi ---

Buzdolabı mı alsam bunu mu alsam? :D

al benden de o kadar, bende düşünüp duruyorum evdeki buzdolabı eski sistem acaba no-frost buzdolabımı alsam bunu mu alsam diye fakat bunu alırsam hanımdan sopa yeme durumuda var yani :) :) :D

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
[MENTION=17798]engin_er[/MENTION] ARC'ta ön kamera yok o yüzden görüntülü konuşmada yok

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Arc S'te de durum aynı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
775 tl fiyatı bende siparis ettim gelcek beyaz çokk güzül