Bu Bilgisayar Şarj Olmuyor

Bu konuyu okuyanlar

baybolin12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Babamın DELL Latitude E6410 bir bilgisayarı var. Alet Sadece Prize Takılıyken Çalışıyor. Sorun Ne Olabilir ? Nasıl Onarılabilir ?

PembeÇiLek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pc yi ne zaman aldınız? Sürekli şarj durumunda kaldığı için batarya ölmüş olabilir.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Batarya bitmiş yeni batarya al.

baybolin12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazen Anakartta Sıkıntı Olduğundan Şarj Olmasına Engel Oluyormuş Birşey. Bu Konuda Bilginiz Var Mı ? Bir Program İndirmiş Babam Kullanamamış Silmiş.

TaGaLoG

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Babanın indirdiği o program batarya programımı mesela samsunglarda bu tarz batarya yonetıcısı vs ısımle programlar gecıyor bataryanın sarjı durumunu goruntulemek vs baska ıslevlerıde olan ama her ne olursa olsun bataryayı o dedıgın sekılde kıtleyemez yanı kısacası bataryanın ömrü bitmiş

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Cihazı ne zaman aldınız. Garanti varsa sorun olmaz.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Peki Teşekkür Ederim

---------- Post added at 19:08 ---------- Previous post was at 19:06 ----------

Bilgisayarı 2. El Aldırk. Garantisi Yok :(
2. el bilgisayarın garantisi devam eder. Siz ikinci sahibisiniz diye garanti sonlanmaz.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Kardeşim 2. el alacağına 3 kuruş fazla ver garantili alsaydınızya en azından böyle sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz düşük olur 2. ele göre

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Sıfır alanlar garantide hiç sorun yaşamıyo gibi konuştunuz.
Batarya ölmüş ve laptopa uyumlu bataryaları bakın.

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
arkadaşlar hemen noktayı koydunuz kolayca 2 el bilgisayar batarya arızalı bu kadarmı başka nedeni yok mu sizce

218386-0207-uninstall_original.jpg

bilgisayarımı sağtıkla aygıt yönetici gir orada sürücülerden batarya bölümüne gel

Microsoft ACPI Uyumlu Denetim Yöntemi Pili seçin ve kaldırın

Kaldırma işlemi tamamlandığında, pencerenin üst kısmındaki menülerden Eylem seçin, daha sonra Donanım değişikliklerini tara. Tarama tamamlandığında, Microsoft ACPI Uyumlu Denetim Yöntemi Pili listesi yeniden Gelir

ilk önce bunları dene ondan olmazsa pilini değiş pil sarj etmeme sadece arızalanmış demek değil ACPI uyumlu denetim driver kaynaklana biliyor arkadaşlar

bundan haric türlü türlü nedenlerden dolayı da ola bilir örnek laptop kapat pili cıkar yeniden ac tam ön yükleme yaparken fişi cek pc birden kapansın sonra pili tak bilgisayarını ac actıkdan sonra fişi tak doldurmaya başla

dr.watson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pil den calismiyomu belkide doludur degilsede genelde takili birakilir bataryalar ne anlami varsa seninde basina bu gelmis olabilir.Yani yeni batarya alman gerekiyor.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
arkadaşlar hemen noktayı koydunuz kolayca 2 el bilgisayar batarya arızalı bu kadarmı başka nedeni yok mu sizce

218386-0207-uninstall_original.jpg

bilgisayarımı sağtıkla aygıt yönetici gir orada sürücülerden batarya bölümüne gel

Microsoft ACPI Uyumlu Denetim Yöntemi Pili seçin ve kaldırın

Kaldırma işlemi tamamlandığında, pencerenin üst kısmındaki menülerden Eylem seçin, daha sonra Donanım değişikliklerini tara. Tarama tamamlandığında, Microsoft ACPI Uyumlu Denetim Yöntemi Pili listesi yeniden Gelir

ilk önce bunları dene ondan olmazsa pilini değiş pil sarj etmeme sadece arızalanmış demek değil ACPI uyumlu denetim driver kaynaklana biliyor arkadaşlar

bundan haric türlü türlü nedenlerden dolayı da ola bilir örnek laptop kapat pili cıkar yeniden ac tam ön yükleme yaparken fişi cek pc birden kapansın sonra pili tak bilgisayarını ac actıkdan sonra fişi tak doldurmaya başla

Çok teşekkür ederim kardeşim. Allah razı olsun cidden yaptım oldu :)

Son mesajlar