Bu monitör alınırmı?(acil cevap lazım...)

Bu konuyu okuyanlar

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
alınır tabiki. alınsın diye satıyorlar. :)

ben de lg kullanıyorum ve memnunum. seçtiğin monitörün tek eksi yanı sadece analog (vga) girişinin olması. dvi ve hdmi girişli bir lg monitör için de bütçeyi 400 liranın üstüne çıkarman gerek.

http://www.vatanbilgisayar.com/moni...an-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=52208

ben bu monitörü hem vga hem hdmi kablo ile kullandım. arada pek fark yok. dikkatli bakmadıkça farkı anlayamazsın. o yüzden bütçen müsait değilse seçtiğin modeli alabilirsin.

yalnız aynı paraya LED model de var. yerinde olsam led alırdım. led monitörler lcdlere göre hem daha az ısınıyor, hem da az enerji harcıyor hem de daha ince.

http://www.vatanbilgisayar.com/moni...an-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=44854

Kanatayak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam benim ya dvi ya analog almam gerekli bu monitöre gidip yerinde baktım fakat dvi girişi vardı.
fiyat olarak 350 ye kadar çıkabilirim.Aslında ledle falan pek işim yok şu anda 17'' philips crt monitör var elimde:D
şu çamurumsu görüntüden kurtulmak amaç.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ben de 17" crt den led e geçtim. :)

dvi girişi varsa ne ala. hiç kaçırma al o zaman. :)

Kanatayak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
inşallah yanlışım yoktur dvi vardır şimdi çıkıyorum.
eğer dediğim gibiyse alıyorum çok teşekkürler ilgin için:)

Kanatayak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gittiğimde almak istediğim ürün bitmişti farklı ürün aldım tam mesaj yazmaya girdimki sizinle aynı monitörden aldığımı farkettim.:biggrin::biggrin::blink:mad:
[MENTION=17734]MirAge42[/MENTION] [MENTION=25391]keyloger[/MENTION]

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Hp reklam parası ödemeli bize :D 2 günde 3 ürün :D