Yazık bu Gmail'e yahu :)

Bu konuyu okuyanlar

erenberk

Müdavim
Reaksiyon puanı
101
Harbiden :D

hotmail nickli kimse yok mu? bir deneyelim: @hotmail

---------- Post added at 11:53 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

Ahaahaa yokmuş :D

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Aynen öyle davetiye işlerinde bildirimler hep ona gitti :D

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
aslında mantıken böyle bir sorun olmaması lazım :) etiketleme sistemi sorunlu çalışıyor :) yazılım hatası :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Top Quoted 1.si Top Quotes 3.sü konuşuyor :p

Top Quoted alıntı yapılan Top Quotes alıntı yapan demek oluyor değil mi?

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
sadece sonunda değil başında ve sonunda boşluk varsa etiketlemesi gerekir...

daha önce bu gözüme çarptığı için geliştiricilere özel mesaj attım ama sallayan olmadı tabi :) klasik SDN :)

Sayın sevgili yazılım dehası arkadaşım özgün :),

Yazılımla 3-5 tanışıklığın olduğunu bildiğim için bu konuda bizi en iyi sen anlarsın diye düşünüyordum. @ ile etiketleme sistemini seninde tahmin edebileceğin gibi biz yazmadık, paket olarak satın aldık ve desteğini almaya devam ediyoruz. Adamlara bildirdik ancak onların düzeltmelerini bekliyoruz. Aynen vBulletin'in bir açığı olduğunda soyunup, açıklarını kapatmaya çalışmadığımız gibi.

Sektörün içinde oyun oynamaktan çıkıp, production'a giren işler yaptığın zaman daha iyi anlayacağını umuyorum.

Saygılarımı sunuyorum.

Ömer.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
uuu bu ne sinir yahu :) PHP ile kodlanmış bir paket sonuçta geliştirici kişiler düzeltebilir sanırım. sonuçta fazla zor olacağını düşünmüyorum :) git bi adaçayı falan iç sinirlerini yumuşatır :)

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
olaylar karışık :D

Yok yahu karışık birşey. Fikirlerin söylenmesine karşı değilizde, klasik SDN tarzı yorumların can sıkmaması elde değil. Eğer bu kadar kolay olduğunu düşünüyorsa, yazılımı bulsun, düzenlesin ben de burada çalıştırayım. :) Ama kalkıpta ilgilenmiyorlar denmesi hoş değil... Forumun gelişimi ortada.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Yok yahu karışık birşey. Fikirlerin söylenmesine karşı değilizde, klasik SDN tarzı yorumların can sıkmaması elde değil. Eğer bu kadar kolay olduğunu düşünüyorsa, yazılımı bulsun, düzenlesin ben de burada çalıştırayım. :) Ama kalkıpta ilgilenmiyorlar denmesi hoş değil... Forumun gelişimi ortada.

Adam haklı beyler, dağılın :D

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Maşallah pohpohlar fora :) Benim işim olsa yaparım :) kimin işiyse o düşünsün beni ilgilendirmez, ben kullanan olarak her türlü gördüğüm hatayı bildiriyorum :) kaldı ki aklımdaki kodu az önce bir kenara yazıp çalıştırdım ve farklı örneklerle test ettim gayet de güzel düzeltilebilecek bir şey :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Yardım et düzeltelim o zaman. Forumun sloganı da belli, biliyorsan paylaş bilmiyorsan sor.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Hahaha anlayan anladı bu yorumundan sonra... Teşekkürler. Biz düşünürüz tabi ki :D Sağlıcakla kal.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Düzelebilecek ve aciliyeti olmayan bir durum.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] bu istatistiğe nereden ulaşıyoruz? Beğenme olayının da istatistiği var mı? :)